Edgeworld HileleriFacebook Oyun Hileleri

EdgeWorld Can ve Hız Hilesi


Edgeworld Hilesi 3 Ağustos güncellemesi ile sizlerleyiz.

EdgeWorld oyunu severleri mutlu etmeye yetecek süper Can ve Hız Hilesi güncellendi. En son verdiğimiz 20 Temmuz Edgeworld Hilesi malum kapandı arkadaşlar. Hile şuan aktif bir şekilde çalışıyorken kesinlikle kaçırmayın. Hileli bir Edgeworld oyunundan alacağınız keyif ile hilesiz bir EdgeWorld oyunundan alacağınız keyif birbiri ile çok farklı olacaktır.

EdgeWorld Oyunundan bahsedelim ;

Savaş ve Strateji severler için işte bu dedirtecek cinsten  war of mercanieres  oyununun uzay üssünde oynanışı diyebilirim. Oyun gerçekten denemeye değer süper bir oyun. Oyunda sizler tıpkı diğer savaş oyunlarında ki gibi kendi galaksinizi geliştirme ve savunma çabası içerisindeyken sizden güçsüz olanları yok etmek zorundasınız. Bu hile sayesinde baskın verdiğiniz her yeri parçalayarak kendi askerinizden sadece bir tane bile kullanarak düşman üssünü dağıtacaksınız. Kısaca oyun karada değil de uzayda geçiyor amaç ise hep aynı. Hep en güçlü olup güçsüzleri ve sizden güçlüleri ezmek. Güçlü olanları nasıl ezeceğiz diyenleri duyan gibi oldum =)

Düşünün ki sizden daha güçlü bir üsse sahip olan rakibiniz karşınızda ona nasıl zarar verebilirsiniz ? ve hatta onu nasıl yenebilirsiniz. Bunun cevabı verdiğimiz EdgeWorld Can ve Hız Hilesinde saklı.

Edgeworld hilesi sayesinde kazanacaklarınız nelerdir ? ;

1. Canınız Ful olacak. Canınızın full olması ve hiç bir şekilde azalmaması hilenin en önemli kısmı. Çünkü hile sayesinde siz rakibe saldırdığınızda düşmanın savunma kuleleri ve savunma mekanızması size zarar veremeyecek. ve siz mekanızmaları birer birer yıkarken düşman üssünü dağıtırken size en gel olacak en ufak bir neden olmayacak. EdgeWorld Can Hilesi sayesinde EdgeWorld oyununun kazananı sadece trgala takipçileri oacak.

2. Hız Hilesini kullanabileceksiniz.

Edgeworld hilesi için neler yapmalısınız ?


Cheat Engine Yüklü değil ise hemen yükleyin. Eğer bilgisayarınız Cheat Engine 6.3 den farklı bir versiyonu mevcut ise hile uygulaması konusunda sıkıntı yaşabilirsiniz. Cheat Engine Programının 6.3 olmasına özen gösterin.

Gerekli Program Cheat Engine İndir

Oyunu açın ve savaşa girmeden önce hileyi aktif edin.

EdgeWorld Hile Programı İndir

Hileyi aktif ettikten sonra savaşa girin ve kazanın =)

Facebook Oyun Hileleri ve EdgeWorld Hileleri için bizden yani en iyi hilesi sitesinden ayrılmayın.

Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “EdgeWorld Can ve Hız Hilesi”

  1. saol guzel illerden de vardi shu hllee dim oile ama neise guzel tggala Kingsroad ichin de bishei dushensez gems yqda nebilen neyse 🙂 chok saolun

  2. TR GALA bide DARKORBİT e de bi el atsan çok ok ii olur varya google den bile daha çok tılanır hale gelisin lütfen DARKORBİT bot veya hilesi ni de bul çoook çoook ii olur :D.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(