Dungeon Rampage HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dungeon Rampage Kritik Vuruş Hilesi


Dungeon Rampage Hilesi , Dungeon Rampage Hileleri , Dungeon Rampage Kritik Vurma &  Tek Atma Hilesi Trgala.com’da Sizlerle …

Dungeon Rampage Oyunu Bir çok Karakterin olduğu Battle Bölümünde Multiplayer gibi oynayabileceğimiz bir çok kişi ile savaşa girebileceğimiz türden eğlenceli bir o kadar zor bir oyundur . Bu Oyun Facebook Oyunları  içerisinde Büyük Kitle Sahibi olmuş  Ve Hala daha milyonları barındıran bir oyundur .
Dungeon Rampage Oyununda Sizlere Bir çok hileler Vermiştik En sağlam Hileleri Bulabileceğiniz Sİtemizde Daha önce Damage Vuruş Hilesi Verildi .
Ardından Tüm anahtarları Ücretsiz Bir şekilde alma hilesi verildi sizler bir çoğunu kullandınız şimdi ki hilemizde Sadece Oyundaki İsmi ile Aşçı Karakterinde çalışan kritik vuruş veya tek atma hilesi sizlerle . Yapmı Çok Basit Olan Bu hileyi Cidden Herkes Yapabilir Videoyu İzlemeniz Yeterli . Zaten Dungeon oyuncuları bildiğimiz üzere nerdeyse  tüm karakterleri Açılmış Bir şekildedir Değil mi ? Neyse Arkadaşlar Haydi Hilemize geçelim .

Not : Arkadaşlar Bu Hile Sadece  Battle Chef  ( Aşçı ) İle Çalışmaktadır . Diğer Karakterlerde Denenmedi .Sizler Deneyebilirsiniz. Hileyi kaçırmamanız Dileğiyle . İyi Hileler.

Cheat Engine İNDİR 


Gerekli Hile Kodları  
901500  = 904500

 

Hile Anlatım Videosu


3 thoughts on “Dungeon Rampage Kritik Vuruş Hilesi”

  1. ben bu hileyi yaptım aşçı ile her özel hamle yaptığımda dragon knigth’ın özel hamlesi oluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(