DreamWorks Dragons : Rise Of BerkFacebook Oyun Hileleri

DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Özel Hile (1)


DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Hileleri , DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Oyununda Sizlere Ücretsiz Yükseltme Ve Oyun Sahası İçerisinde Bulunan Bir çok Kaya – Ağaç Gibi Etmenleri kaldırmanızı göstereceğiz . Bu Sadece Part 1 Hilesidir . Part 2 Gelicek.

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Oyununda ÜCretsiz Upgrade Ve Decorasyonları Beklemeden Kaldırma Hilesini Veriyoruz . Sadece Bu Hilemizin  PArt 1 Olarak Adlandırdığımız Bir Bölümüdür . Part 2 Hemen Gelecektir . Karşımaması için Ve Sizlerin Daha Rahat Yapılabilmesi için Ayrı Ayrı Verilecektir . V.İ.P Hilede Bulunan Bu Hilemizde  Ücretle Satın Alabileceksiniz . Sizlere Geçtiğimiz Günlerde Oyun İçi İstemediğiniz Kadar Runes Ve Materyal Hilesi Sunduk  Programsızdı şimdi ise program ile yapabileceğiniz Locker Blue Trainer Hilesi Sizlerle İyi Hileler .

Not :   2 Video Vermekteyiz İstediğinizi İzleyebilirsiniz . 


DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Hilesi İNDİR 

Hile Anlatım Videosu

Hile Anlatım Videosu


6 thoughts on “DreamWorks Dragons : Rise Of Berk Özel Hile (1)”

  1. Kardeş aynsını yapdım şifre yazıyorum google diyor connect yerine update geliyor atim fotosunu istersen

  2. S.a. ilk önce locker blue açıyorum siteye yönlendiriyor tamam sonra şifreyi yazıyorum connected olmuyor uptad öle bişe yazıyor inanmasanız fotosunu atim bi yardım edermisin bu yoyunu çok seviyorumda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(