Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Yeni Gems Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Gems Hilesi   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Gems Hilesini Sizlere Sunuyoruz Bazı Hesaplarda çalışmama durumu olabilir Başka Hesaplarda Deneyiniz Hile çalışacaktır . Bazen Sayfayı Yenilediğiniz Halde Gems Gelebilir . Ban riski Mevcuttur Fakat Azdır Ve 30 Dakika sonra geçecektir . Hileyi kaçırmadan Yapınız .


Gerekli Hile Sitesi

Hile Anlatım Videosu


31 thoughts on “Dragon City Yeni Gems Hilesi”

  1. ben yapamadım bu hileyi ıd falan yapıştırınca onaylıyorum daha sonra bi sayfa gelio continue diorum kalıo elmasda gelmio

  2. 😀 ŞAKA LA SÜPER OLMUŞ.Ama niyedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Avataria İSTERİZ avataria çıkartın yalvarırım be en güvendiğim site bu site dragon city de 5.884 elmasım var nolur güvenim bozulmadan avataria hilesi yapın PLZ!

  3. vıkıng gone wild de hile yaparsanız sevınırız uygulama olarak dıyıl bole sayfa olarak yapınn 🙁

    bu calıstı 😀

  4. Bende nerdeyse 2 gündür dragon city e girmiyor. Dragon City is unavailable is moment. We’re working hard to fix it. diye birşey geliyor ekrana bir cözümünüz varmı acaba yardım ederseniz sevinirim.

    1. Bandan dolayı olabilir eğer hileyi bole (aralıksız) 100-200 Kere kullanırsan oluyor bendede oldu oyun fixlendi merak etme düzelir sadece sabır EEEEE NEDEMİŞLER Sabreden Derviş Muradına Ermiş YAAAAAAAA DAAAAAA Sabreden Derviş Bekleye Bekleye Gebermiş 😀

  5. Hile sitesini açıyorum üstte Trgala | Dragon City Sınırsız Gems Hilesi , altta Trgala facebook hesabı gözüküyor fakat ortası boş hile ekranı yok ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(