Dragon Tear HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon Tear Elmas ve altın hilesi


Merhaba arkadaşlar. Yine bir hile yine sadece Türk kullanıcıların huzurunda. Dragon tear elmas hilesi ve dragon tear altın hileleri huzurunuzda.

 Oyuna gelecek olursak; Oyunumuz Pokemon tarzı eğlenceli ve rekabeti yüksek bir oyun. Oyunu denemeyen arkadaşlar var ise kesinlikle denemelidir. Dragon tear hilesi sadece oyuna renk katmıyor, bu özel oyunu dahada güçlendiriyor.Oyunun içeriği ise aldığınız karakterleri güçlendirip dövüştürmek üzere. Rakiplerinden farkı ise tamamen kendine özgü görev ve savaş sistemi. Enerjiniz yetecek kadar fazla. Bittiğinde ise 1-2 saat içinde tekrar tamamlanıyor. Tam enerjide 20 görev yapmanız yanında bir de savaş sisteminin diğer türü ise günlük 20 tane ile sınırlı. 20 rakiple savaştıktan sonra hakkınız bitiyor. Rakipleri görme şansınzı yok fakat zorlu seviyelerine göre üç grup halinde. Savaşa başladığınız an rakibi ve puanını görebilirsiniz. Oyunda özel kombolarda mevcut. Belirli kahramanları sırasına göre dizerseniz özel güç şansı veriyor. buda büyük patlamalara yok açıyor. Bu hile sayesinde istediğiniz kahramanları alarak denemeniz mümkün.

dragon-tear-hile

Hilemize geçelim;  


Hilemiz için öncelikle cheat engine programı gerekiyor. Programı açıyoruz ve oyuna giriyoruz. Doğru tarayıcıyı seçtikten sonra oyunda alışveriş bölümüne girelim. Burada paramızın 3 taneye yeteceği ürünü bulalım. Örnek yumurta 900 altına. Önce 1 tane seçip  programdan bir aratalım. Ardından göstergeyi 2 seçip programdan 2 aratalım. Ve devamında 3 seçip programdan 3 aratalım. Tek sonuca indiğinde bulduğumuz sayıyı aşağıya indirip -4000 (Eksi dörtbin) yapalım ve satın alalım. Bunu eksi kırk bin ve eksi dört yüz bin olarakta yapabilirsiniz. Fakat ban ihtimali olabilir.

Elmas hilesi de aynı şekilde gerçekleşmektedir. Elmasta sorun en ucuz birim 6 elmastır. Oyun başında ise size 10 elmas verilmektedir. Burada yapabileceğiniz ya ücretsiz elmas kazanmak için uğraşmak. Ben böyle yaptım. Ya da 2 dolar karşılığı biraz elmas almak. Yukarıda anlattığım şekilde bu hilemiz de de aratma ve değiştirme üzerinedir. Videomuzu izlerseniz daha iyi anlarsınız. Herkese kolay gelsin. İyi hileler.

Cheat Engine  INDIR

[youtube id=”CqCWe0p-EWU” width=”600″ height=”350″]

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(