Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Gems Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Gems Hilesi Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Gems Hilesini Sizlere Sunuyoruz . Ban Riski Vardır Fakat Geçicidir . Bazı Hesaplarda çalışmama durumu olabilir levelden Kaynaklanabilir . iyi hileler .


Dragon City Gems Hilesi 

Hile Anlatım Videosu


27 thoughts on “Dragon City Gems Hilesi”

  1. ABİ BEN 99 LVmim haliyle sizin verdiğinzi hilere seviye yemek altın hepsinden çook var bi değerri taşı yapamdım gittti arkdaşa ya eskiden bir taen vardı aam onun süresi geçiti lütfen güzel bir hile bulun değeri taş ve yumurta hilesi

  2. Mortaldance kardeşim 20 lw lim hileyi yapıyorum ama gems aynı infi kısmı geliyo ama gems aynı

  3. Maalesef 30 dk boyunca ban yapıyor hile çalışmıyor son bir kez daha denedim olmuyor ama senden bu oyun değilde social empires’a nasıl nüfus çağaltılır ve kaynak olarak altın ile birlikte odun petrol vs alınır onu da anlatır mısın Dragon city bana göre pek değil gibi sayenizde social wars tamam bir bu empiresolanı kaldı bunuda anlatımlı video çekebilir misin altın , cash ve level sorunumum yok onun dışında kilerde sorunum var o kadar.

  4. ban yedim olmuo tekrar tekrar deniyorum 11 gems var ama yükselmio bidaha ban yedim ? bunun çözümünü bulun lütfen

  5. birazda legend online hile yapsanız acaba hile arıyom hic bulamadım bulduklarım hep survey veya paralı

  6. Kardeş Şalışmıyor Senin Gibi Levelim 99 Ama Olmyor Bu Sİtede Hiç Gems Hilesi Olmuyor Daha Detaylı Filan Çekesene Herşey Oluyor Ama Ben Yapamıyorum

    1. Devamlı denediğinizden hesabınınz ban yemiş olabilir daha öncesinden hileye karşı sıkıntı olmuş olabilir Fakat Hile Çalışmakta .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(