Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Yumurta Ve Item Hileleri ( Programsız )


Dragon City Hilesi , Dragon City Hileleri , Dragon City Market Hilesi İçin Facebook Oyun Hileleri sitesi olan Trgala dan ayrılmayın. 

Merhaba Arkadaşlar Dragon City Oyunu Bildiğiniz üzere Dragonlarımızın olduğu besleyebildiğimiz rakiplere karşı savaştırdığımız çok kitlesi olan ve devam eden büyüyen bir kitlesi ile göz büyülemektedir . Bizler Sizlere Trgala.com olacak  sizlere bir çok hile verdik hepside sağlamdı .  bu sefer ise dragon city oyunumuzda sizlere Marketden istediğiniz itemi alma hilesi ile karşınızdayız . İstediğiniz İtemler , Yumurtalar herşey  Bu Hilemizi daha önce verdik şimdi ise güncel olarak sizlere tekrar sunuyoruz . tek yapmanız gereken videomuzu izlemeniz ve gerekli hile talimatlarını uygulamanız ile hile sizlerle . Haydi o zaman .

Dragon City Session Id ve Facebook Id Nasıl Bulunur ? TIKLA

Admin : Loressima & Mortal Anqel

 


Not : Arkadaşlar Hilemiz Güncellenmiştir ve Çalışmakta Olan Bu Hilemiz Tekrar Sizlerle . Ban riski Vardır .Her Hileden Sonra Sayfayı yenilemek ban riskini azaltmaktadır böylelikle hilelerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz .

Hile Anlatım Videosu

Dragon CityMarket  Hile Sitesi

Dragon City Hile Kodları Kodları 


13 thoughts on “Dragon City Yumurta Ve Item Hileleri ( Programsız )”

  1. sitenin alt kısmını seçili tutunca gizli yazı gözüküyo Wrong FBID OR SeesionID diye ama fbıd ı da sessionıdı da doğru girdim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(