Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Yeni Yemek Ödülü


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Food Ödülü   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Food Yani Yemek Ödülü Sizlerle Tek Sefer Ve Tıkladığınız Anda oyun açılarak yüklenmesini Bekleyin Leveliniz ne kadar çok ise o kadar fazla gelecektir .
Örneğin 10 level olduğunuzda 30.000 Kadar Food Verecek . 99 Levelseniz 3 milyondan daha fazla alacaksınız . Haydi Kim Ne kadar Aldı Yorum atsın 🙂


Dragon City Food Ödülünüzü Resime Tıklayarak Alabilirsiniz . Tek Sefer Alabilirsiniz Yeni Ödül Ve Hileler için sitemizden Ayrılmayın .

dragoncitytr


14 thoughts on “Dragon City Yeni Yemek Ödülü”

  1. teşekkürler tr gala foto atılsaydı atıcakdım da 4 tane kulukçam var atıcakdım fotoda olmuyor

  2. Ben nerdeyse 2 gündür dragon city e girmiyor. Dragon City is unavailable is moment. We’re working hard to fix it. diye birşey geliyor ekrana bir cözümünüz varmı acaba yardım ederseniz sevinirim.

  3. avataria gold hilesi nolursunuz hiç yok nolur yalvarırım avataria yapın hiç yapmıyorsunuz programsız yapın lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(