Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Yeni Xp Hilesi


Merhaba arkadaşlar Dragon City Yeni Xp Hilesi ile karşinizdayiz.

Arkadaşlar Dragon City oyunu yeni çağda bulunmayan eski çağlarin liderleri olan dinazorlari ejderhalari ele alan bir oyundur.Oyunumuzda ejderhalarimizi besliyerek onlara bakmaya çalisiriz.Oyunumuz çok popülerdir 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bir oyundur.Oyun nasil bir şey diye soracak olursaniz öncelikle oyunumuzda yapmamız gereken habibat satin almak bu ejderhalarimizi koyacagimiz yer ardindan ejderha satin aliriz ve onu habibatina yerleştiririz.Bundan sonra o ejderhalarimiza yemek vererek onlari büyütür ve savaş alaninda savaştirarak yeni büyük ödüller kazanabiliriz.Bir diğer yandanda iki ejderhayi çiftleştirerek onlardan yeni bir ejderha elde edebiliriz.Bir diğer olayimiz ise ejderha eğitmenliğidir burada ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirip onlari güçlü kılabiliriz.Şimdi sizlere oyunumuzda xp hilesini vereceğiz.Bu hile sayesinde oyunda zorluklarla ulaşacağiniz levellere hemen ulaşabilceksiniz.

 

Videoyu izlemiyenler için Yazılı Anlatım :


Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir. Oyunun alt kısmında facebook ıd kodunuz  yazmaktadır kopyalayıp gerekli sitede istenilen bölgeye yazınız. .Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdikdan sonra istediğimiz miktarı seçerek butona tıklayarak hilemizi yapmiş oluyoruz.

Videoya başlamadan önce hile denemiş ve video çekilen hesap 60 levelden 69 levele yükselmiştir. Videonun başında sizlere bu gösterildi. Sonra hilenin uygulanışını izlediniz fakat hesap ban yediği için devamı gösterilemedi.

 


5 thoughts on “Dragon City Yeni Xp Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(