Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Yeni Şans Ödülü


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Şans  Ödülü   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Şans Ödülü yani Spin Slots  Sizlerle Tek Sefer Ve Tıkladığınız Anda oyun açılarak yüklenmesini Bekleyin Leveliniz ne kadar çok ise o kadar fazla gelecektir .
Örneğin 10 level olduğunuzda 30.000 Kadar Food Verecek . 99 Levelseniz 3 milyondan daha fazla alacaksınız . Haydi Kim Ne kadar Aldı Yorum atsın :)

Dragon City Food Ödülünüzü Resime Tıklayarak Alabilirsiniz . Tek Sefer Alabilirsiniz Yeni Ödül Ve Hileler için sitemizden Ayrılmayın .


Not : Şans Ödüllerinde Gold & Food & Exp & Gems & Yumurta Ve Bir çok Farklı Hediye Çıkabilir . Diğer Adı İle Spin Slots Olarak Bilinir . Tek Bir Defa Alınır .

Dc spin Slots

 


14 thoughts on “Dragon City Yeni Şans Ödülü”

  1. 😀 99 levelim 180,011,123 milyon para aldım saol 😀 bu arada güncel bir market hilesi paylaşırsan sevinirim 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(