Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Vahşi Batı Mücadelesi Hilesi


Dragon City  Ada Açma Hilelerine bir yenisini daha ekliyoruz. Yeni Gelen Dragon City Vahşi Batı Mücadelesi Adası ve Altına Hücum Ejderhası, Apaçi Ejderhası ve Şerif Ejderhası Hilesi ile sizlerleyiz.

Hile yapımı her zaman ki şekilde basit ve etkili arkadaşlar. Sizlere verilen hile anlatım videosunda da izleyeceğiniz şekilde verilen hile sitesinde her bir questi 2 şer defa uygulamanız gerekiyor. Her bir hileyi 2 kez uygulamalısınız.

Hile Anlatımı

1. Gerekli Site adresine girip Facebook ıd ve Session ıd bilgilerinizi girin. Daha sonra ise oyunda adayı ve ejderhaları açmak için gerekli olan altın ve foodları kendinizden kullanırken, diğer seçenekler için hile sitesindeki 8 seçeneği kullanmanız gerekiyor.

Facebook ıd ve Session Id Bulmakda zorlananlar İçin Tıkla

2. Ejderha Hileleri sonrasında sizden ejderhalar ile savaşmanızı istiyor. Bu kısım oyun ile aranızda ben giremem.

Hile sitesine gittiğinizde Facebook ıd ve Session ıd numaralarınızı yazın ve   quest 1 den başlayarak hileyi uygulamaya başlayın.

Hiç Gems harcamadan harika ejderhalara ve habitata sahip olacaksınız. Vahşi Batı Habitatı ve Altına Hücum Ejderhası, Apaçi Ejderhası ve Şerif Ejderhası Dragon City Süper Hile ile sizlerle.


dragoncity-vahşibatıarazisi

Gördüğünüz gibi hile ile depomdaki habitat..

dragoncity-vahşibatıhabitatı


 

Hile Anlatım Videosun da da göreceğiniz gibi ben sadece bir ejderhayı aldım diğerlerini sizlere bıraktım hilenin nasıl uygulandığını zaten anlamış olacaksınız.

 

dragoncity-altınahücumejderhası

Gerekli Hilesi Sitesi 1 TIKLA

Gerekli Hile Sitesi 2 TIKLA

Verilen gerekli Site Adreslerine giderek her bir basamağı 2 şer defa uygulayın. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ilk önce habitat hilesi olan 2 adet quest 1 kısmını 2 şer kez uygulayıp oyuna dönün ve habitatı alın ve sayfayı yenileyip tekrar hile sitesine dönüp quest 2 kısmını 2 şer defa uygulayıp ilk ejderhayı alın oyunu yenileyin ve aynı işlemi diğer ejderhalar içinde ayrı ayrı uygulayıp oyunu yenileyin.

dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ejderha alımları konusunda istenenleri hile ile tamamladıktan sonra o ejderhaya sahip olmak için elinizde var olan bir ejderha ile almak istediğiniz ejderhayı savaştırıp kazanmanız gerekiyor. Bu da önemli bir nokta. Ben video da baya bir zorlanarak işlemi gerçekleştirdim fakat bu ejderha savaşı için aktif bir hile malesef yok.

Son olarak ise sizlere söylemek istediğim Dragon City Hileleri ve Facebook Oyun Hileleri için bizlerden ayrılmayın. Sizleri seviyoruz.

Hile Anlatım Videosu


6 thoughts on “Dragon City Vahşi Batı Mücadelesi Hilesi”

  1. TR GALA bide DARKORBİT e de bi el atsan çok ok ii olur varya google den bile daha çok tılanır hale gelisin lütfen DARKORBİT bot veya hilesi ni de bul çoook çoook ii olur :D<<

  2. Sizden en kısa zamanda düzgün ve fazla food veren bir hile istiyorum 2 sene önce bu sitenin adminliğini yaptım rica ediyorum sizden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(