Facebook Oyun HileleriÖdüller

Dragon City Ücretsiz Hediye


Trgala Rakipsiz Hile Sitesinden Herkese Merhaba Arkadaşlar . Bugün Sizlere Dragon City Oyununda Ücretsiz Hediye sunuyoruz . Eğer Hile Yapmaya Vaktiniz Olmuyor Yada Hile Yapmak İstemiyorsanız Oyuna özel Hediyeler Sitemizde Verilmektedir .

Dragon City oyunu dragonlarımızı besleyebileceğimiz onları büyütüp arenalarda savaştırabileceğimiz ayrıca görevler tamamlayarak arkadaş kitlemizde ön sıralara gelmek için çaba sarfettiğimiz eğlenceli ve bir o kadar da zorlayıcı tarzda bir oyundur.
Bildiğiniz üzere facebook oyun kategorisinde ilk sıralarda yerini hiç kaybetmeden yoluna devam eden bu oyunumuzda socialpoint firmasının en gözde oyunlarından biridir şimdi ise sizlere oyunda verdiğimiz hileler haricinde hediyelerimizde oluyor bugünkü oyun hediyenizi almayı unutmayın . iyi hileler iyi eğlenceler arkadaşlar .


Not :  Her Hesapta Bir Defa Alınabilir . Ayrıca Oyunda Server Sorunu Yaşayan Arkadaşlar İçin Yeni Dragon City Haberi Sitemizde Verilecektir Bilginize .

Resime Tıklayarak Ödülünüzü Alabilirsiniz . 

dragon-city-hediye


7 thoughts on “Dragon City Ücretsiz Hediye”

  1. resime tıklıyorum dragon city açılıyo This reward has already expired. Be quicker next time!Error böyle bir yazı çıkıyo

  2. yaaa ben o resme tıklıyorum facebook dragon city açılıyor hile olmamış yani yapanlar varsa yardım yardım ……………………………………………………………………………………………………………………………………….

  3. sizim 6m para hile niz var da 200 küsür k para verdi ne ki bu bana 99 lw olma hilesi soylermisin oncekiler çalışmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(