Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Sonsuz Gold Hilesi Programsız


Dragon City Hilesi veren Facebook Oyun Hileleri sitemiz sizlere Programsız Dragon City Gold Hilesini Sizlere Sunuyoruz .

Dragon City oyunu facebooktaki en popüler oyunlardan birisidir.Oyunumuz ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar oyunudur.Oyunumuzda ejderhalarımızı besliyerek onları büyütmeye çalişiyoruz.Böylelikle ejderhalarimiz gittikce güçleniyor ve savaş arenasinda karşımıza çikan rakipleri kolayca yenmemizi sağliyor.Oyunda ejderhalarimizin gücünü yükseltmek için level atlatmamiz gerekiyor.Ejderha level seviye sınıcı 40dır.Fakat 10 level yaptitkan sonra marketten tapınak almamiz gerekiyor.Böylece ejderhalarimizi büyütmek için önümüzdeki kilidi açmiş oluyoruz.Bunun yanı sıra ejderhalarimizi çiftleştirerek bizlerde olmuyan ejderhalara sahip olmamıza olanak sağlar.Oyunumuzda birde ejderha yeteneği değiştirme vardir.Eğitim merkezinde ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek onları daha çok güçlü yapabiliriz. Oyunumuz Bu Şekilde Temel Olarak Oynanmaktadır . Şimdi hile konusu olarak ele aldığımız tek seferde  6 Milyon Gold Hilesi sizlerle Trgala’da . Haydi Dragon City 6 Milyon Gold Hilesi İçin Önce Videoyu İzleyelim Gerekli Notlar Ardından Hile Yapılışını  Deneyelim .


Not : Dragon City Gibi SocialPoint Oyunlarından Ban Riskleri Vardır Lakin Kısa Sürelidir.  Dilediğinizce Yapabilirsiniz .

 

İzlemeniz İçin Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Dragon City Sonsuz Gold Hilesi Programsız”

    1. Kardeşim Bak Orada Kırmızı Yazıyla ” Dragon City Gold Hilesi Icin Tıklayınız ” Var.

      Ona Bas Zaten Açılacaktır Site 😉 Iyi Hileler 🙂

  1. Loressima abi bi sorunum var abi ben Start Submit Deyip yapınca sonra bidaha yapıom reklamı geçiyorum
    Start submit butonu gelmiyo bu buton tekrar geliyo ” Link Submit Before To Show” bu buton tekrar geliyor yardım et abi nolur pls 🙁 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(