Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Özel Ejderha Hilesi


Merhaba arkadaşlar Dragon City Özel Ejderha Hilesi ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Dragon City oyunu facebooktaki en popüler 5. oyundur.Oyunumuzda yapmamız gereken ejderhalarımıza bakmaktır.Ejderhalarımızı büyülttükten sonra onlari savaştırabilir ve çiftleştirebiliriz.Çiftleştirme olayında kazancımız yeni ejderhalar olur.Bu sayede oyundaki tüm ejderhalara ücretsiz sahip olabiliriz.Bir diğer yandan savaş sistemi mevcuttur.Bu savaşlara katilarak sonunda kazanırsak ödüller kazanabiliriz.

Bugün sizlere oyunda olmuyan 8 adet ejderhanın hilesini sunacağız.Aşağidaki adimlari takip ederek ejderhalarınza ulaşabilceksiniz.

 

dragon-city-dragon-hilesi

Öncelikle Oyunumuzu açalim.Açtiktan sonra size vereceğimiz siteye giriş yapalim.Sizden facebook sayfalarini beğenmenizi istiyecektir.Hepsini beğendikten sonra hileye gitmek için tikla yazisina basarak hileye gidin.

ejderhahilesi1


 

Ardından Karşimiza Hile Ekrani Gelecektir.Burada bizden facebook id ve session id istiyecektir.Bunlari yazarak hilemizi yapabilcez.

ejderhahilesi2

 

Eğer Dragon City Facebook Id Ve Session Id Nasil Bulunur Bilmiyorsanız : TIKLA

Facebook ıd’mizi ve sesion id’mizi yazdiktan sonra submit butonuna tikliyalim ve oyuna dönerek sayfamizi yeniliyelim.Oyunumuz açildiktan sonra depomuzu kontrol edelim ve aşağida görmüs olduğunuz ejderhaları deponuzda görmüs olacaksiniz.

Not : Hilede ban riski vardir fakat bu banlar 30-45 dakika arasıdır.Ondan sonra banlariniz açilir.


5 thoughts on “Dragon City Özel Ejderha Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(