Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Oyunu Xp Hilesi 60M


Merhaba arkadaşalr Dragon City Oyunu Xp Hilesi 60M ile karşınızdayız.

Arkadaşlar Dragon City Oyunu ejderhaları beslediğimiz büyülttüğümüz ve savaştırdığımız bir oyundur.Ejderhalarımıza yemek vererek onları büyültürüz büyülttükcede ejderhalarımızı savaştırırız ve çiftleştiririz.Çiftleşmeler 4 level üstü 2 ejderha ile yapilir ve biraz bekleme sonucunda başka bir ejderha elde edebiliriz.Oyunda level sistemide mevcuttur level atlamak içinse xp almamiz gerekiyor.Şimdi size kolayca xp kazanmanız için güzel bir hile vereceğiz.

 


Youtube Video Açılmıyor mu ? TIKLA

Videoyu izlemiyenler için Yazılı Anlatım :

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir. Oyunun alt kısmında facebook ıd kodunuz  yazmaktadır kopyalayıp gerekli sitede istenilen bölgeye yazınız. .Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdiktan sonra istedigimiz miktari seçerek butona tıklıyarak hilemizi yapmis oluyoruz


4 thoughts on “Dragon City Oyunu Xp Hilesi 60M”

  1. akadaşlar , ben admin değilim ama yükleniyorda kalanlar için bir önerim var !! yükleniyor kutusunun içindeki yerlerden birine tıklayın oluyor bende oldu !!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(