Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Maximum 50 gems Hilesi


Dragon City Hilesi , Dragon City Hileleri , Dragon City Maximum 50 gems Hilesi Trgala.com Adresinde Sizlerle .

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Sınır olarak 50 Gems Veren Hileyi Sunuyoruz . Dragon City Oyununda En Önemli Etmenlerden Biri Olan Gems Sizlere Artık Çok Yakın Bir Tık Uzakta Olan Bu Hilemizi Kaçırmayınız Her Geçen Gün Yepyeni Hileler vermeye Devam Eden Sitemizde Bir çok Hile Görebilirsiniz . Dragon City oyununda Eskiden Verilmiş Hileler Artık Çalışmayacaktır O Yüzden Yeni Hileleri Yaparak Zaman Kaybetmeyeceksiniz . Hile Yapımı Çok Kolaydır Site Üzerinden Yapılmaktadır Ve Facebook & Session Id İstemekte Hile Anlatım Videosunda Sizlere Bunu Gösterdik Videoyu İzleyerek Rahatlıkla Yapabilirsiniz .Yeni Hileler için Takipte Kalın İy iHileler.


Not : Arkadaşlar Dragon City Oyununda Facebook Ve Session ID’Lerinizi Tanımadğınız Kişiler ile paylaşmayınız . Ban Riski Vardır Ve Geçici Olmak Üzere Yarım Saat Sürmektedir . Ban Risklerini Azaltmak İçin Her 2 Hile Yapışından Sonra Oyun Yenilemeniz İyi Olur . 

Dragon City Gems Hilesi Tıkla 

Hile Anlatım Videosu


23 thoughts on “Dragon City Maximum 50 gems Hilesi”

  1. süper hile çalışıyor eline emeğine saglık abim sayende 23 gems 300gems oldu 😀 eline sağlık trgala bu siteyi tum arkadaşlara önerdim abim

  2. ya mortal angel.kardeşim ya bi throne rush gems hielesi yapmadınız yazıklar olsun kaç haftadır söylüyorum

  3. ABİ ROOTLU BLUESTACK LİNKİ AT NEOLURSUN ABİ YALWARIYOM YA KAÇ HAFTA OLDU ROOTLU VERİOM DİOSUN LİNK AT DA İNDRM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(