Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Level Hilesi Yeni


Dragon City level hilesi ile karşinizdayiz.

Dragon City oyunu facebooktaki en popüler 5. oyundur.Oyunda 10 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır.Bu oyunumuzdaki amacimiz ejderhalarimizi habibalara koymak ve büyültmektir.Habibat ne diyecek olursanız habibatlar ejderhaların yaşam alanlarıdır.Habibatlari marketten altin ile alabilirsiniz.Eğer altininiz yoksa verdigimiz altin hilesinden altin yapabilirsiniz.Ejderhalarimizida marketten satin alarak yerleştirip büyütürüz.Bunun yanında onları çiftleştirerek yeni yeni ejderhalar keşfedebilir onları savaştırarak diğer bir tabirle dövüştürürek ödüller kazanabiliriz.Eğitim sistemide mevcutturburada ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek yeni yeni yetenekler öğrenmelerini sağliyabiliriz.Şimdi level hilesini vereceğiz.

Gerekli Site :


Yazılı Anlatım :

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir. Oyunun alt kısmında facebook ıd kodunuz  yazmaktadır kopyalayıp gerekli sitede istenilen bölgeye yazınız. .Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdikdan sonra istediğimiz miktarı seçerek butona tıklayarak hilemizi yapmiş oluyoruz.

Videoya başlamadan önce hile denemiş ve video çekilen hesap 60 levelden 69 levele yükselmiştir. Videonun başında sizlere bu gösterildi. Sonra hilenin uygulanışını izlediniz fakat hesap ban yediği için devamı gösterilemedi.


9 thoughts on “Dragon City Level Hilesi Yeni”

  1. trgala tamamen çöp bir site oldu eskiden her hileleri güzeldi şimdi sayfaları beğendirmek için milleti kandırıyolar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(