Dragon City HileleriFacebook Oyun HileleriÖdüller

Dragon City Hediye Paketi


Dragon City oyunlarına keyifli bir haberimiz var. Sevgili arkadaşlar Dragon City oyunu biliyorsunuz ki hilesiz, hediyesiz oynanması çok zor bir oyun . Dragon City Hileleri yapamayan ve ya yapmak istemeyen arkadaşlarıma harika Dragon City Hediyeleri sunmaya devam ediyoruz. Bu Dragon City Ödüllerini tek bir tık ile ve leveliniz doğrultusunda alıyorsunuz. Yani Leveliniz ne kadar yüksek ise o kadar çok kazanıyorsunuz. Bugün ki Dragon City Hediye Paketi içinde ise Dragon City Altın , Dragon City Yemek ve Dragon City Şans Çarkı bulunmaktadır. Şans Çarkı Hediyesi sizlere surpiz Gems, Gold, Food ve ya ejderha verir.


6 Agustos Güncellemesi..

Dragon City Sürpriz Hediye Tıkla

Dragon City Altın Hediyesi Tıkla

Dragon City Yemek Hediyesi Tıkla


26 thoughts on “Dragon City Hediye Paketi”

  1. SARUHAN24 HAZIRAN 2015
    gems Hilesi yokmu yav herzaman 20 gems 10 gems hilesi veriyorsunuz neden daha fazla yapmıyorsunuz mesela 1000 gems hilesi yapabilirmisiniz ?

  2. Ya lütfen yeni hileler cikarin o en son verdiginiz 3m exp ve 60m gold sitesi artik calismiyo 30minutes diyo her seferinde,yeni hilelee calissin lutfen ve daha fazla gems versin

  3. abi lütfen oyuna giremiyorum social wars ve social empires oyununu gösteriyor nasıl giriceğimi gösterirmisin

  4. abi en son olan hile sitenizi kullanıyorum cok beğendım herkese tavsıye ederim ama uzun suredir yapdığım için 30 dakka ban veriyo ve gems her seferinde en fazla 6 tane alabiliyom abi daha fazla yapın sunu nolur ya 50 yada 75 gems verseniz tek seferde cok ıyı olur abi nolur yapınn

  5. gems Hilesi yokmu yav herzaman 20 gems 10 gems hilesi veriyorsunuz neden daha fazla yapmıyorsunuz mesela 1000 gems hilesi yapabilirmisiniz ?

  6. Şöyle iyi bi exp gems yemek ejderha seviye atlatma ve altın hilesi olsa ne güzel olur
    TRGALA ya Rica Ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(