Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Güncel Gems Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Gems Hilesi Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın .

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Gems Hilesini Sizlere Sunuyoruz . Ban Riski Vardır Fakat Geçicidir . Bazı Hesaplarda çalışmama durumu olabilir levelden Kaynaklanabilir . iyi hileler . Video Farklı Fakat Yapılış Aynıdır .

Not : Dragon City Oyununda Ban Riski Vardır . Her 30 dakikada Bir Ban Riski Açılacaktır .


 

Hile Anlatım Videosu


18 thoughts on “Dragon City Güncel Gems Hilesi”

    1. Kardeş Site Güncellendi Ama Hile Çalışıyormu Çalışmıyormu Bilemiyorum 😉 Yani Demek Istedigim Site Güncelli 🙂

  1. arkadaşlar hile sitesine gidiyorum sadece random gems yazıo 50-100 filan yazmıyor bi hileyi güncellermisinz bende olmadı

  2. kardeş bu efsane dragon almak için lütfen bir hile verin yada nasıl alıcaz bir tüyo verin

    1. Efsane Dragon Almak Için Netten Bakıp Çiftleştirme Formüllerine Bak 😉 Şuan Hilesi Çıktı Mı Çıkmadı Mı, Bilemiyorum 🙂

  3. Şimdi bende de çalışmamaya başladı. Hile dediğin her hesapta çalışır aslında. 🙁 Bazı hesaplarda çalışmaması çok saçma bence 🙁 Millet binlerce yaparken biz 10-15 gems ile idare ediyoruz. Çok kötü ya 🙁 🙁

  4. bugüne kadar yayınlamış olduğunuz tüm gem hilelerini denedim hiç biri bende çalışmadı. bazı hesaplarda çalışmaz demişssiniz de o bazı hesapların içinde hep mi ben vardım?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(