Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Güncel Elmas Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Gems Hilesi   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Gems Hilesini Sizlere Sunuyoruz Bazı Hesaplarda çalışmama durumu olabilir Başka Hesaplarda Deneyiniz Hile çalışacaktır . Bazen Sayfayı Yenilediğiniz Halde Gems Gelebilir . Ban riski Mevcuttur Fakat Azdır Ve 30 Dakika sonra geçecektir . Hileyi kaçırmadan Yapınız .

Not : Sevgili Dragon City Oyuncuları Gems Hilemizdeki Sayı Az Olabilir Fakat Çalışmaktadır . Yeni Hileler Gelecektir . Şimdilik Bunu Kullanabilirsiniz .


 

Hile Anlatım Videosu


15 thoughts on “Dragon City Güncel Elmas Hilesi”

  1. ya trgala’nın bütün dragon city hilelerini denedim bütün hileleri çalıştı ama bir tek gems hilelerinin hiç biri çalışmıyor buna bir çözüm arayın lütfen trgala

    1. ne var ne yok beğendim social empires te bughex.com dan yapıyorum hileyi şimdi de gems hilesi dragon city de oldu teşekkür ederim trgala

  2. Trgala’nın bu zamana kadar verdiği hileleri ne zaman denesem hep olmuştur şu an 2,133 elmasım var hileyi yaptıktan sonra sürekli yenileyin ban riski azalıyor.

    Teşekkürler Trgala << 😀 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(