Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Gold ( Altın ) Hilesi


Dragon City Gold (Altın ) Hilesi ile sizlerleyiz.

Dragon City Hilesi veren Facebook Oyun Hileleri siteniz sizlere Programsız Dragon City Altın (Gold) Hilesi sunuyor.

Süper Dragon City Altın Hilesini kaçırmadan uygulayın. Bildiğiniz gibi kimi zaman hileler fix yiyor.

Dragon City oyunu facebooktaki en popüler oyunlardan birisidir.Oyunumuz ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar oyunudur.Oyunumuzda ejderhalarımızı besliyerek onları büyütmeye çalişiyoruz.Böylelikle ejderhalarimiz gittikce güçleniyor ve savaş arenasinda karşımıza çikan rakipleri kolayca yenmemizi sağliyor.Oyunda ejderhalarimizin gücünü yükseltmek için level atlatmamiz gerekiyor.Ejderha level seviye sınıcı 40dır.Fakat 10 level yaptitkan sonra marketten tapınak almamiz gerekiyor.Böylece ejderhalarimizi büyütmek için önümüzdeki kilidi açmiş oluyoruz.Bunun yanı sıra ejderhalarimizi çiftleştirerek bizlerde olmuyan ejderhalara sahip olmamıza olanak sağlar.Oyunumuzda birde ejderha yeteneği değiştirme vardir.Eğitim merkezinde ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek onları daha çok güçlü yapabiliriz.Şimdi sizlere oyunumuzda altin hilesi vereceğiz.

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir hemen oyuna dönüyoruz ve oyunu en aşağı indirip facebook id : 0000000000000(0′lar yerine sizin ıdniz yazar) kısmını kopyalayıp istenilen yere yazıyoruz.Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+Fyaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdıktan sonra istediğimiz miktari seçerek butona tıklayarak hilemizi yapmış oluyoruz.

dragoncitygold

 

Gördüğünüz gibi yukarıda ki resimde de olduğumuz gibi hile başarılı bir şekilde oluyor.

 

 

 

 

dragoncitygold2

 

Buradan istediğiniz miktarı seçiyorsunuz resimde ki gibi.

dragoncitygold3

 

Submit kısmına tıklıyorsunuz.

Hile Anlatım Videosu

Facebook ıd ve Session Id Nasıl Bulunur ?


Sizlere Dragon City Hileleri için Gerekli Site Adresi veriyoruz.

Gerekli Site TIKLA şekilinde verdiğimiz linke TIKLA kısmına tıklayarak ulaşıyorsunuz.

Örnek bir Gerekli Site Resmi Göstereceğim. Gördüğünüz gibi Facebook ıd ve Session Id bilgileri isteniyor.

facebookıd

Oyuna Girin ve Oyunun En Alt Kısmında yazan yardım destek kısmından Facebook ıd kodunuzu alın. Gerekli Site Adresine dönün ve Facebook ıd yazan kısma aldığınız kodu yapıştırın.

dragoncity_trgala3

Oyuna tekrar girin ve Oyunda herhangi bir boşluğa sağ tıklayın. Geçerli Çerçeve –> Çerçeve Kaynağını Göster –> diyorsunuz.

dragoncity_trgala4

Karşınıza kodlar ile dolu bir sayfa gelecek.

dragoncity_trgala5

Bu sayfada Ctrl + F tuşlarına basın. Resimde görüğünüz şekilde bir kutucuk açılacak. Bu kutucuğa “session ıd “ yazıp, o bir çok  kodun içerisindeki session ıd kodunuzu bulacaksınız.

dragoncity_trgala7

Gördüğünüz gibi Session ıd kodunuz karşınıza çıkıyor.

dragoncity_trgala6

Facebook ıd ve Session Id Bulma Videosu

 


35 thoughts on “Dragon City Gold ( Altın ) Hilesi”

 1. artık hiçbi siteden hile olmuyo verdiğiniz sitelereden ondan önce yemek hilesiyle alltın hilesi yaptım şimdi hiçbi hileyi yapamıom

  1. Hmm tabi hiçbir hile yapmayı bilmiyorumdur zaten o yüzden mi çoğu kişinin yapamadığı uberstrike hilesini yaptım o yüzdenmi social wars hilesini yaptım o yüzden mi trgalanın hile yaptığı oyunlarda ortalığı dağıttım?!?!? sen sanki yapmışın da konuşuyon!!!

  2. Ulan veled sırf laf altında kalmamak için yeni çar açan ilk malsın daha kendin adam olamıyorsun bide etrafındakilere laf sokmaya çalışıyorsun.

  3. Ayrıca bi git önce düzgün konuşmayı öğren geçmişine baktım küfürsüz bir yorumun bile yok!

  4. Şimdi git sütünü içte uyu laf sokmaktan bıktım sizin gibilere.

 2. Olmuyor ya hileyi acıp parayı sectıkten sonra 15 sn beklıyoruz sonra gold yanı altın 5k diyelim 5k altta 5k üstte yazıor degısıklık yok :/

 3. Arkadaşlar Korkmayın Hileyi Yaptıktan Sonra Sunucuyla Hata Yaşıyoruz Hatası Vermesi Normal Çünkü Hile Aktif Hale Geliyor . Vede Hileyi Yaptıktan Sonra Oyun Açılırken Alttaki Yükleniyor Yazısı Dolmuyor Oyun Açılmıyorsa Ondan’da Korkmayın 30-40 Dk Sonra Girin Düzelir Çünkü Hile Oyuna Aktifleştirmek İçin Zaman İstiyor Az Yaparsanız Girersiniz Çok Yaparsanız 30-40 Dk. Beklemeniz Gerekir Bu Arada Yapamayanlar Hile Fix Yememiştir Hayla Aktif Hile Fix Yeseydi Bu Sayfadan Söylenirdi . İyi Günler http://www.trgala.com

 4. calismiyor error yaziyor anlamiyorum rica etsem draqon city hillelerini artira bilirmisiniz oduller verilmiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(