Dragon City HileleriFacebook Oyun Hilelerifacebook oyun hileleri 2015

Dragon city gems hilesi 2015


dragon city gems hilesi ile karşınızdayız. 2015 yılına girmeden önce son gems hilesi burada. Artık 2015 yılının hileside sayılır bu=)

Dragon city oyununda en önemli şeyi sorsam. Hepiniz farklı şeyler diyebilirsiniz. Birine altın lazımdır diğerine food diğerine  seviye .Ama hepsi için gerekli bir şey vardır oda gemstir. Oyunda gerçek para ile aldığınız bu  elmaslar size oyunda büyük artılar sağlar. Gemsiniz ne kadar çok ise o kadar iyi bir oyun geçirirsiniz.

Programsız olarak verilen hilelere bayılıyoruz. Direk sayfa üzerinden hiçbir riske girmeden yapılan hileler. Şunu söylemek gerekirse lütfen vereceğimiz sitede çıkabilecek “indir” ibarelerine basmayınız. Çok reklam çıkması dışında sorun yoktur.

Hile sitesi TIKLA

Ara sıra site kapanabilir .Yoğunluk nedeniyle. Acele etmeyiniz. Belli aralıklarla deneyiniz.


Şimdi öncelikle session id bulma videosu konu içinde en alttadır. Hileyi izleyiniz. Session id için ise 2. videoyu izleyiniz.

 

Facebook ve session id bulmak


46 thoughts on “Dragon city gems hilesi 2015”

  1. arkadaşlar sumbite falan tıklıyorumm hiçbir şey olmadı hiç gems gelmedi lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  2. çok saol şimdi den karanlık ateş ejderham oldu 100 gems isteyen çifleştirme oldu futbol oldu yeşim ejder oldu mojto ejderhası oldu 🙂 çok saolun

  3. Abi şimdi xp için efsane habitatı var onu yapamıyom nolur yardım et 38 level istiyo 🙁 ben sade hile yi eğitim alanını almak için istiyom ve de başka ejderhaları tapınakları almak için

  4. Olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tam hileyi yapmadan önce 3 gems yaptığımda 127 gems oldu ve harcadım biraz 103 kaldı hile oldu 🙂 Çok Çok Çok Çok Çok Çok Çok çok Çok Yapçam 🙂

  5. hileyi yaptım oyun açılmıyor yükleniyo yazısı bir türlü dolmuyo kaç kere yeniledim sayfayı olmuyor

    1. Hasan 2 kez yaparsan ban sade 1 kez yap banlanma oyun açılmasa 2 kez yaparsan 30 dk ban demeki

  6. Abi şu exp hilesini yapsana tekrar başka bul kaçırdım hileyi ben 99 lvl olamadım kaçırdım SİTE KAPANMIŞ ABİ LÜTEN TEKRAR YAP 99 OLMAK İSTİYORUM.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(