Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Gems – Gold – Food – Exp Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City 350.000.000 Gold & 350.000.000Food & Random En Az 200.000 Exp & Bazı Hesaplarda Çalışan Dragon City Gems Hilesi Trgala.com Adresinde Sizlerle . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Beslyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İStekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Çok Kapsamlı Bir Hile Veriyoruz Dragon City Oyununda 4 Vazgeçilmezlerden biri olan Gold & Food & Gems & Exp Dörtlüsü Sizlerle Hep Bir Arada Hilemizde
Dragon City 350.000.000 Gold & 350.000.000 Food & Random Exp Hilesi Bulunmaktadır . Bu hile için Hiç Bir Şey Gerektirmez Oyun Özellikleri Farketmez Her Hesapta Yapabileceğiniz Bir Hile Yapımı Çok Basittir . Eğer Videoyu İzlerseniz Küçük çaplı Notlar Bulunmaktadır . Hileyi Hızlı Bir şekilde YapaBilmek Ve Gerekli Bilgileri Almak İçin Hile videomuza Geçelim  . Haydi İyi Hileler.

Ayrıca Hile Çok Amaçlıdır Ve Uzun Süre Kasabileceksiniz Bu Hileyi Kaçırmadan Yapın .


Not : Arkadaşlar Dragon City Oyununda Facebook Ve Session ID’Lerinizi Tanımadğınız Kişiler ile paylaşmayınız . Ban Riski Vardır Ve Geçici Olmak Üzere Yarım Saat Sürmektedir . Ban Risklerini Azaltmak İçin Her 2 Hile Yapışından Sonra Oyun Yenilemeniz İyi Olur .

Dragon City 3000000 Gold & 250000 Food & Exp Hilesi

Hile Anlatım Videosu


21 thoughts on “Dragon City Gems – Gold – Food – Exp Hilesi”

  1. HİLE SÜPER HER DEFASINDA 60 GEMS VERİYOR.ALTIN VERMİYORDU ODA BU AKŞİAM AÇILMIŞ.FAKAT FOOD ÇOK AZ VERİYOR.SADECE 240.000.FOOD 10 MİLYON OLSA ÇOK İYİ OLUR GEMS 100 ALTINDA 20 MİLYON OLSA SÜPER OLACAK.YİNEDE GÜZEL HİLE VE AKTİF ÇALIŞIYOR:))))

  2. HİLE SÜPER HER DEFASINDA 60 GEMS VERİYOR.ALTIN VERMİYORDU ODA BU AKŞİAM AÇILMIŞ.FAKAT FOOD ÇOK AZ VERİYOR.SADECE 240.000.FOOD 10 MİLYON OLSA ÇOK İYİ OLUR GEMS 100 ALTINDA 20 MİLYON OLSA SÜPER OLACAK.YİNEDE GÜZEL HİLE VE AKTİF ÇALIŞIYOR:))))

  3. orada dragon city ……. hilesi yazıyor renkli birşekilde oraya tıklayın oraya tıklayınca oto olarak yeni sekme açılıyor gerisi hile yapmak ztn

  4. Bugune kadar olan hılerlerden bır kacı gıbı buda çalışmıyor ayrıca farklı oyunların hılesınıde beklıyoruz artık

  5. trgala k.b ama sizde ezik younların hilesin çıkarıyonuz nerde avataria ya nerde top eleven nerde racing rivals nerde bunlar siz dragon cityi fln bosverin bunları çıkartın lütven buraya ilgi verin ve ya top eleven ya avataria yada recing rivals hilesi çıkarın ha gidipte avataria hız hilesi çıkartmayın gold hilesi çıkartın adam gibi cevabınızı bekliyorym !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(