Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Gems 9.000.000 Gold & 240.000 Food Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Random Gems 9.000.000 Gold & 240.000 Food Hilesi Bazı Hesaplarda Çalışan Dragon City Gems Hilesi Trgala.com Adresinde Sizlerle .

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Beslyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İStekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Çok Kapsamlı Bir Hile Veriyoruz Dragon City Oyununda 4 Vazgeçilmezlerden biri olan Gold & Food & Gems  Dörtlüsü Sizlerle Hep Bir Arada Hilemizde

Dragon City Random Gems 9.000.000 Gold & 240.000Food  Hilesi Bulunmaktadır . Bu hile için Hiç Bir Şey Gerektirmez Oyun Özellikleri Farketmez Her Hesapta Yapabileceğiniz Bir Hile Yapımı Çok Basittir . Eğer Videoyu İzlerseniz Küçük çaplı Notlar Bulunmaktadır . Hileyi Hızlı Bir şekilde YapaBilmek Ve Gerekli Bilgileri Almak İçin Hile videomuza Geçelim . Haydi İyi Hileler. Ayrıca Hile Çok Amaçlıdır Ve Uzun Süre Kasabileceksiniz Bu Hileyi Kaçırmadan Yapın . Not : Arkadaşlar Dragon City Oyununda Facebook Ve Session ID’Lerinizi Tanımadğınız Kişiler ile paylaşmayınız . Ban Riski Vardır Ve Geçici Olmak Üzere Yarım Saat Sürmektedir . Ban Risklerini Azaltmak İçin Her 2 Hile Yapışından Sonra Oyun Yenilemeniz İyi Olur .


 

Dragon City Random Gems 9.000.000 Gold & 240.000 Food  Hilesi Hile Anlatım Videosu


21 thoughts on “Dragon City Gems 9.000.000 Gold & 240.000 Food Hilesi”

  1. sen benim canımsın trgala dragon cityde şeklim deişti saf ejdarha efsanevi ejdarha kaynıyo çok saol trgala

  2. ben chromeden giriyorum session yazıyorum ama ıd çıkmıyor nasıl olacakk yardım eder misiniz

    1. Oyunun Boş bir Kenarında Sağ Tıkla Ve çerçeve kaynağını Götüntüle
      Hata Alıyorsan f5 Yap Devam Et ( f5 – Enter ) Açılan Çerçeve Kaynağında Ctrl + F Tuşuna Bas Ve Sessionıd Yaz

  3. arkadaşlar ben yaptım ama hilenin olması için 26 gem istiyo ama bende 12 gem var dı 6m oldu

  4. ARKADAŞLAR Bİ YARDIM EDİN LÜTFEN.. ÇİFTLEŞTİRME KALSİNİ ETKİNLEŞTİRDİKTEN SONRA HATA VERİYO NEDEN OLABİLİR? YARDIMM!!!

  5. Ya anlamıyorum sen de çalışan şey ben de çalışmıyor. 5-6 tane hesapta denedim ama birin de bile çalışmadı. Niye çalışmıyor acaba. Belli bir seviyeden sonra mı çalışıyor? Admin ne olur cevap ver. 🙁 TRgala’daki hiç bir dragon city hilesi ben de çalışmadı ya. Anlamış değilim valla 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(