Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Event İtemlerini Ücretsiz Alma Hilesi


Dragon City Hilesi veren Facebook Oyun Hileleri sitemiz sizlere Programsız Dragon City Event ( Throne Adası) Hilesi sunuyor.
Süper Dragon City Event Hilesini kaçırmadan uygulayın. Bildiğiniz gibi kimi zaman hileler fix yiyor.
Dragon City oyunu facebooktaki en popüler oyunlardan birisidir.Oyunumuz ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar oyunudur.Oyunumuzda ejderhalarımızı besliyerek onları büyütmeye çalişiyoruz.Böylelikle ejderhalarimiz gittikce güçleniyor ve savaş arenasinda karşımıza çikan rakipleri kolayca yenmemizi sağliyor.Oyunda ejderhalarimizin gücünü yükseltmek için level atlatmamiz gerekiyor.Ejderha level seviye sınıcı 40dır.Fakat 10 level yaptitkan sonra marketten tapınak almamiz gerekiyor.Böylece ejderhalarimizi büyütmek için önümüzdeki kilidi açmiş oluyoruz.Bunun yanı sıra ejderhalarimizi çiftleştirerek bizlerde olmuyan ejderhalara sahip olmamıza olanak sağlar.Oyunumuzda birde ejderha yeteneği değiştirme vardir.Eğitim merkezinde ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek onları daha çok güçlü yapabiliriz. Oyunumuz Bu Şekilde Temel Olarak Oynanmaktadır .
Ara Sıra Yeni Eventler Ve Haftalık Görevler Yapılıyor Bugünkü Hile Konumuz ise Throne İsland Görevindeki Adayı Satın alma ve Event’e Özel Ejderhalara Ücretsiz nasıl Sahip Olunacağını Bu Hilemizde Göreceksiniz haydi hilemize geçelim .


 

Hile Anlatım Videosu


33 thoughts on “Dragon City Event İtemlerini Ücretsiz Alma Hilesi”

 1. Loressima abi siteye giriyorum güvenlik hatası alıyorum siteye giriş deyimmi? Bilemiyorum Abi Yardım Edin 🙁

 2. abi online soccer menager hilesi yapsanız ve lutfen atsanız olurmu ama epostadan atmayın dragon sıtede ben eskıden oynuyodum ve hileleriniz sayesinde her seyım ful ful ama golden menager ve online soccer haric

 3. Load Dragon City Information a basıyorum Auto reload after 10 actionLoad information failure hatası alıyorum yardım

  1. Sayın Üyemiz . Hileyi Yaparken Sayfada Çok Bekleme Yapmışsınız Ayrıca Oyun Ve Hile Sitesini Yenilemenizde Fayda Var . Hileler Çalışmaktadır .

   -Loressima-

  1. Kardeş ejderhaları falan nasıl alıcaz ben adayı aldım adaya koydum 2 gün var zindan adasına daha ejderhaları nasıl alıcam?

 4. arkadaşlar bi yardımcı olun videoda adminin koydugu yerde bende sihirli orman var nereye koyabilirim hiçbiryere koyamıyorum

 5. hiç bir sitede the gate hilesi yok ve hiç bi yerde görmedim . bunun hilesini sizde yapamıyorsunuz biliyorum 🙂 çünkü facede en zor hilesi yapılacak oyun . illimunanti ile alaksas ıvar oyunun çok ve çok iyi korunuyor bunun hilesini hiç bi zaman bulamıcaksınız bence .

 6. Adayı aldım da içindeki ejderhaları vs nasıl alacağım yine taht adası parası istiyor yardımcı olacak kimse var mı?

 7. HOCAM HADİ AMA KAÇ DEFA SÖYLEDİM LTFN HERKESİN SİTEYİ BEĞENMESİ İÇİN ZİYARETÇİLERİN YORUMLARI ÖNEME ALINMALI AKSİ TAKTİRDE KİMSE BEĞENMEZ LTFN ARTIK CAFELAND’İN HİLELİ ÖZEL PAKEDİNİ GÜNCELİNİ YAPIN

  1. Aynn abi bende bekliyom ya eski hileler fix yedi hergğn giriom ama hiçbişe yok malesef :/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(