Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Ejderha Ve Item Hilesi


Merhaba arkadaşlar Dragon City Market Hilesi ile sizlerleyiz.

Merhaba Arkadaşlar 25 Gems ile İstediğiniz yumurta Ve Item Alma Hilesi İle Karşınızdayız .  Dragon City oyunu biliyorsunuz ki facebook’un oyunlarında en çok oynananlardan birisidir.Oyunumuzda ismindende anlaşilcaği üzere ejderhalar mevcuttur.Bu ejderhalarimizi büyüterek bunları savaşa sokarız ve ardindan savaşlari kazanarak ilerlemeye çalişiriz.Bu ilerleme sırasında kazandığımız savaşlardan ödüller kazanabiliriz.Ejderhalarimizi güçlü yapmak için onların level atlamasını sağlamaliyiz.Bunun içinde bolca yemeğe ihiyacimiz gerekmektedir.Bunlarin hepsini yaptiktan snora savaşa katilabiliriz.Şimdi sizlere oyunumuzda market hilesini göstereceğiz.

Bu hile sayesinde marketteki 1000 değerli taşa olan bir şeyi 25 değerli taşa alabilceksiniz. Bu Sayede Sizden Sağlam Dragonları olan arkadaşlarınızı geçme şansı yakalamış olursunuz . Dragon city oyununda istediğiniz item ve dragonları tek tık ileride yakınca sizlere veren trgala.com adresinden ayrılmayınız

Arkadaşlar Bu Hile Sayesinde Yeni Çıkan Sonsuz Büyük Exp Hilemizde Gerekli Olan Efsanevi Habitatı alarak Hilemizi Deneyebilirsiniz . Yeni Çıkan tek Seferde 99 level olma hilemizi de denemeyi unutmayın . 

 

Not : Arkadaşlar Hileden Sonra Sunucu Hatası Alacaksınız . Merak Etmeyin Geçicidir. Üzülmeyiniz


Hile Sitesi İçin : TIKLAYIN

Ejderha Kodları : TIKLAYIN

 

Admin : Loressima & Mortal Anqel

Hile Anlatım Videosu


13 thoughts on “Dragon City Ejderha Ve Item Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(