Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Double Yumurta Hilesi


Dragon City Hilesi , Dragon City Hileleri , Dragon City  Süper Yumurta Hilesi İçin Facebook Oyun Hileleri sitesi olan Trgala dan ayrılmayın. 

 

Merhaba Dostlarım Bugün sizlerle Dragon City Oyunun da Süper Yumurta Hilesini Sizlere Sunacağız  . 

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Dragon city Oyunu Kendi Dragonlarımızın Olduğu Güzel  Bir Oyundur . Oyun Kitlesi Çok Olduğu İçin Sizlere  Bir çok Hileler Verdik ve Devam Etmekteyiz . Bu Hilemiz de İse Nadir  Ve Çift Karışım Sonucu Ortaya Çıkan Nadir  Yumurtalara Sahip olacaksınız Hemde  Altın Karşılığı .

Hilemizin Özelliği  7 Adet Nadir Yumurtayı Sizlere  Çok Az Altın Karşılığı Size Sunmaktır. Size Vereceğimizi çift yumurtalar çok güçlü olmasa bile sizleri diğer oyunculardan ayıracaktır nadir ve çift yumurta verecektir . hileyi kapanmadan hepinizin kullanması dileğiyle

Not : Arkadaşlar Hilemizi Yaptıktan sonra yaklaşık 1 saat kadar Sunucu Bağlantısı Sorunu Olacaktır Endişelenmeyin Geçecektir . 

Arkadaşlar Trgala Facebook Oyun Hileleri Sitesi Olarak Bizler Hileleri Denetledikten sonra Sizlere Sunmaktayız . Hileyi Yapabilmek


İçin videoyu İzleyiniz.

Not : Hileyi yaptıktan sonra ban riski yoktur fakat ban yerine sunucu hatası alacak ve oyundan atılacaksınız 1 gün içinde geçmektedir .

 

 

Gerekli Site : TIKLA

Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Dragon City Double Yumurta Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(