Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Cadılar Bayramı İtem Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlere Dragon City Oyunumuzda Cadılar Bayramı Event İtemlerini Ücretsiz Alma Hilesi İle Karşınızdayız .

Dragon City Event Hilesini kaçırmadan uygulayın. Bildiğiniz gibi kimi zaman hileler fix yiyor.
Dragon City oyunu facebooktaki en popüler oyunlardan birisidir.Oyunumuz ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar oyunudur.Oyunumuzda ejderhalarımızı besliyerek onları büyütmeye çalişiyoruz.Böylelikle ejderhalarimiz gittikce güçleniyor ve savaş arenasinda karşımıza çikan rakipleri kolayca yenmemizi sağliyor.Oyunda ejderhalarimizin gücünü yükseltmek için level atlatmamiz gerekiyor.Ejderha level seviye sınıcı 40dır.Fakat 10 level yaptitkan sonra marketten tapınak almamiz gerekiyor.Böylece ejderhalarimizi büyütmek için önümüzdeki kilidi açmiş oluyoruz.Bunun yanı sıra ejderhalarimizi çiftleştirerek bizlerde olmuyan ejderhalara sahip olmamıza olanak sağlar.Oyunumuzda birde ejderha yeteneği değiştirme vardir.Eğitim merkezinde ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek onları daha çok güçlü yapabiliriz. Oyunumuz Bu Şekilde Temel Olarak Oynanmaktadır . Hilemizde başlı başına 3-4 Adet Hallowen Event İtemi Bulunmaktadır . Bu Videomuzda Hile Konusu Olarak Sadece Cadılar Bayramına Özel Sadece Hile İle Alabileceğiniz Bu İtemleri Sizlere Ücretsiz Sunuyoruz . Haydi Hilemize Geçelim .


 

Hile Anlatım Videosu


15 thoughts on “Dragon City Cadılar Bayramı İtem Hilesi”

  1. trgala event hılesı yaptım telefondan artık acılmıyor dragon cıty bılgısayardanda phaun kulesı broodby kulesı ve hızlı ve acgozlunun kulesıne tıkladıgımda sunucu hatası verıyo yardım lutfen

  2. Ya arkadaşlar linke tıkladıktan sonra üste hani varya reklamı geç ona tıklayın açılıyor bu kadar olmayın ya

  3. Abi eskiden 100 m gold 100m food vardı onlardan yapın bi tane. Bide yeteneginiz varsa 1000 gems hilesi yapın. Ihtiyacimiz oldukça harcayalım.

  4. Arkadaşlar hilede çok fazla ekstra var çalışıyor onlarıda araştırın altını xp ye dönüştürme gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(