Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City Altin Hilesi 31 temmuz


dragon city altin hilesi ile sizlerleyiz.

Arkadaşlar Dragon City oyunu oynuyabilceğiniz en iyi facebook oyunlarından birisidir.Oyunumuzda ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar mevcuttur bizler ejderhaları büyüterek onları güçlendiririz.Bu sayede ejderhalarımız savaş arenasında daha güçlü olur bu sayede rakiplerimizi yenebiliriz.Oyunda ejderhalar markette satilir fakat ücretli olduğu için alamiyabiliriz onun için oyunda çiftleştirme dağı mevcuttur burada ejderhalarımızı çiftleştirerek onlardan ejderha gelmesini bekleriz.Böylece ejderhalarimizida bu sayede tamamlıyabiliriz.Oyunda altin çok önemlidir altin sayesinde yemek dikerek yemek elde edebilir habibat ve çiftlik evi gibi eşyalar satin alabilirsiniz.Şimdi sizlere sonsuz altin hilesini vereceğiz.

 


Yazili Anlatim

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir hemen oyuna dönüyoruz ve oyunu en aşağı indirip facebook id : 0000000000000(0′lar yerine sizin ıdniz yazar) kısmını kopyalayıp istenilen yere yazıyoruz.Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdiktan sonra istedigimiz miktari seçerek butona tıklıyarak hilemizi yapmis oluyoruz.


8 thoughts on “Dragon City Altin Hilesi 31 temmuz”

 1. ID Facebook

  Session ID

  Paket Gold 10M 20M 50M 100M

  submit

  ==========BEFORE==========
  ID FB : 100008224898988
  NAME :Ergün Ova
  ===========================
  LEVEL :13
  GEMS :3
  GOLD :13.956
  FOOD :0
  XP :289.790

  COUNTRY :TR
  ==========AFTER==========
  ==========Error==========
  ERROR : Admın Niye OlmuYoR

 2. Abi Dragon City de Yüksek miktarda gems hilesi yaparmısın lütfen ? 1.00 veya 1.000 Gems verebilecek kadar ? Çünkü diğer hilelerin neredeyse hepsi fix yedi. Şimdiden Teşekkürler abi. Saygılar….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(