Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City 5 Milyon Food Hilesi


Dragon City 5 Milyon Food Hilesi ile sizlerleyiz.

Arkadaşlar Dragon City oyunu ismindende anlaşılcağı üzere bir ejderha bakma oyunudur.Bir ada üzerinde ejderhalar bize gelir ve bunlara bakmamız söylenir.Bizlerde onlara bakmaya çalişiriz.Tabi bu zordur çünkü kimse kolay kolay ejderha bakamaz.Oyunda ejderhalarımıza yemekler vererek onları büyütmeye çalişiriz onlar büyüdükçe güçlenirler bu sayede savaş arenasinda güçlenirler.Bunun yanında büyük ejderhalarımızı çiftleştirerek yeni tür ejderhalar keşfetmeye çalişiriz.Şimdi vereceğimiz bu yemek hilesi sayesinde ejderhalarınız aç kalmıyacak her yapişta 5 milyon yemek verecek.Buda ejderhalarımızın hepsini büyütmek için yeterli bir miktardir.Tek yapmanız gereken videoda söyleninenleri yapmak ve hileyi uygulamaktır.

Gerekli Site :


Yazili Anlatim

Öncelikle oyunumuzu açalım.Oyunu açtıktan sonra verdiğimiz siteye girerek beğenmemiz gereken sayfalarını beğenip altta gördüğümüz hileye gitmek için tıkla yazısına tıklıyalim ve hile sayfasına gidelim.Hile sayfasında bizden facebook ıd ve session ıd istiyecektir hemen oyuna dönüyoruz ve oyunu en aşağı indirip facebook id : 0000000000000(0′lar yerine sizin ıdniz yazar) kısmını kopyalayıp istenilen yere yazıyoruz.Session ıd içinse oyunda boş bir yere tıklıyarak geçerli çerçeve > çerçeve kaynağını göster diyoruz ve açılan sayfada CTRL+F yaparak session yaziyoruz ve session ıd mızı bulmus oluyoruz.Session Idmızıde yazdiktan sonra istedigimiz miktari seçerek butona tıklıyarak hilemizi yapmis oluyoruz.


20 thoughts on “Dragon City 5 Milyon Food Hilesi”

    1. ben efsane hilesi biliyom inanmıyoesan faceye altan albayram yaz bütün efsaneler var draoconos ve nirobide var altan albayram yaz fotomontajla yapılmış bir bebek resmi yaprakların arasında level 99 gold sınırsız yemek 50m değerli taş hilesinide biliyom ejderhaları 3 altın yapmayıdda biliyom

  1. TRGALA, Biz 1000 Gems Hilesi istiyoruz hep küçük bütcede gems hileleri var lütfen 1000 gems gibi hileler paylasın bızımle. !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(