Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City 4 Gems Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Gems Hilesi   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Gems Hilesini Sizlere Sunuyoruz Bazı Hesaplarda çalışmama durumu olabilir Başka Hesaplarda Deneyiniz Hile çalışacaktır . Bazen Sayfayı Yenilediğiniz Halde Gems Gelebilir . Ban riski Mevcuttur Fakat Azdır Ve 30 Dakika sonra geçecektir . Hileyi kaçırmadan Yapınız .

Not : Sevgili Dragon City Oyuncuları Gems Hilemizdeki Sayı Az Olabilir Fakat Çalışmaktadır . Yeni Hileler Gelecektir . Şimdilik Bunu Kullanabilirsiniz .


ScreenHunter_3

 

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Dragon City 4 Gems Hilesi”

  1. abi varya tam bi düzgün hilesini buldum captcha nın aynısını yazıyom wrong diyip duruyo kafayı yicem!!!!?!?!!???****?!?*

  2. Admin abi bisi sorcam ben egitim merkezi alınca ve girince oyundan atıyor napmalıyım ? Bilginiz warmı tesekkurler simdiden 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(