Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City 25 Gems İle İstediğini Alma Hilesi


Dragon City Hileleri , Dragon City Ödülleri , Dragon City Kuluçka Hilesi   Trgala.com Adresinde Sizlerle Hileyi Kaçırmadan Yapın . 

Dragon City Oyunu Dragonlarımızı Besleyebileceğimiz onları Eğitebilecek Ve Çeşitli aşamalardan Sonra Arena Bölümüne rakiplerinize karşı onları Savaştırabilirsiniz . Eğlenceli Bir çok kişinin Oynadığı bu oyun büyük Kitle Sahibi Oyunlardan Biridir . Dragon city  Oyununda Sizlere Bir çok Hile Sunduk Hepsi Birbirinden Farklı Hileler ve Sağlam hilelerdi . Bu oyunda İstekler Üzerine çok hile verilmektedir Bugün İse Sizlere Dragon City Oyununda Dragon City Market Hilesi Yani istediğiniz Yumurta ve habitatları alabileceksiniz . Videoda kuluçka Yerini almayı gösterdik yapılış aynıdır . 25 gems gerektirmektedir .


Gerekli Hile Sitesi

Hile Anlatım Videosu


9 thoughts on “Dragon City 25 Gems İle İstediğini Alma Hilesi”

    1. orada yazan fbook ıd ve session ıd bilgilerini gir demek 1.si. 2.si şuan aktif olarak çalışıyor mu bilmşyorum ama eklendiğinde çalışıyordu. Hileden anlamadığınız buradan belli. Hile eklenir fixlenir yenisi eklenir.

  1. abi ya session ıdyi filan yazıyorum ama olmuyor yan tarafta filan gems sayısı filan cıkmıyor lütfen yardım edebilirmisiniz?

  2. kardeş sonsuz exp çalışmıyor mu ? efsane habitat aldım ama yine sorun var yoksa session id miyi yanlış yazdımki

  3. abi dragon city sonsuz gems hilesi var 50 m food ve 50 m goold veren var ona bakarmısınız linke tıkladığımda açılmıyor açılınca başka yere giriyor daha dün yapmıştım hileyi çözüm bulurmusunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(