Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City 2016 Hile


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Dragon City Oyunumuzda Başlıca Gold – Level – Çiftleştirme Ve Daha Fazla Hile İçeren Bir Makale İle Karşınızdayız . 2016 Yılının En Yeni Hilesi Ve En Popüler Oyununda Artık Hileli Oynayabilirsiniz . İyi Eğlenceler . 

Dragon City oyunu facebooktaki en popüler oyunlardan birisidir.Oyunumuz ismindende anlaşılcağı üzere ejderhalar oyunudur.Oyunumuzda ejderhalarımızı besliyerek onları büyütmeye çalişiyoruz.Böylelikle ejderhalarimiz gittikce güçleniyor ve savaş arenasinda karşımıza çikan rakipleri kolayca yenmemizi sağliyor.Oyunda ejderhalarimizin gücünü yükseltmek için level atlatmamiz gerekiyor.Ejderha level seviye sınıcı 40dır.Fakat 10 level yaptitkan sonra marketten tapınak almamiz gerekiyor.Böylece ejderhalarimizi büyütmek için önümüzdeki kilidi açmiş oluyoruz.Bunun yanı sıra ejderhalarimizi çiftleştirerek bizlerde olmuyan ejderhalara sahip olmamıza olanak sağlar.Oyunumuzda birde ejderha yeteneği değiştirme vardir.Eğitim merkezinde ejderhalarimizin yeteneklerini değiştirerek onları daha çok güçlü yapabiliriz. Oyunumuz Bu Şekilde Temel Olarak Oynanmaktadır .


Not : Fazla Abartmadan Yapınız Ban Risk i Çok Azdır Verilen En Sağlam Hilelerden Biridir . Kapanmadan Koşun.

Dragon City Harika Hile Anlatımıyla Şimdi Sizlerle İyi Hileler .


11 thoughts on “Dragon City 2016 Hile”

  1. LORESSİMA . Gems hilesi vermiyorsunuz uzun zamandır oyunu zaten oynayan fazla kimse yok bari oynayanlar için yapın . :)))

  2. admin ben hileyi yapmaya çalıştım kuluçkada saf alev vardı siteyi yeniledim kuluçka yerinden kayboldu

  3. çalışıyor çok teşekkürler varsa bildiğiniz yemek yada taş ağaç silme hilesi paylaşırmısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(