Dragon City HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dragon City 100 Elmas Hilesi


Dragon City Hilesi  ,  Dragon City Hileleri , Dragon City Gems Hileleri Ve Daha Fazla Dragon City  Vb Hileler İçin Trgaladan Ayrılmayın . 

Dragon City Oyunu Facebook Oyunlarından Biri Olup Ün Kazanmış Her Yaştan Oyuncusu Bulunan Ve Kitle Bakımından Üst Düzeylere Çıkmış Oyunlardan Biridir . Dragon City Oyunu Adından Anlayacağımız Üzere Dragonlarımız Ejderlerimiz Bulunan Onları Yemek İle Besleyip Altın İle Habitatlar Alıp Elmas Yardımıyla Bir Çok Kez Güçlendirdiğimiz Bu Oyunda Onları  Rakiplerimize Karşı Savaştırabileceğimiz Sıralamada Öne Geçebilek Tarzda Bir Strateji Oyunuda Diyebiliriz . Bu Oyunda Sizlere Bir Çok Kez Hileler verdik Hepsi Birbirinden Sağlam Ve Bir O kadar da Çalışarak Sizlerin Oyunlarınızı Geliştirmede Yardımcı olmuştuk Bugün İse Oyunda Bildiğiniz Üzere Her oyunda olduğu Gibi Dragon City Oyununda Elmas Yani Değerli Taş Hilesini Veriyoruz Tek Seferde Programsız Ve Güvenle Yapabileceğiniz Bu Hilede Sonsuz Defa Gems Kasabilecek Ve Değerli Taşları Oyunumuzda Kullanabileceksiniz . Oyunlara Para Yatırmak Yerine Trgala’yı Ziyaret Etmeniz Yeterlidir.


 

Dragon City Hile Anlatım Videosu


29 thoughts on “Dragon City 100 Elmas Hilesi”

  1. Ben herşeyi yapıyorum ama olmuyor. Submit’e tıklıyorum, Oops! Try again! diyor ve 30 dakika beklememi istiyor. Oysa ki dünden beri yapmadım hileyi. Çok saçma!

  2. olum hile oluyo ben tek seferde 100000000000000 bukada gems yaptım yaapmayı bilmiyosunuz adamın suçu yok yapmayı bilseniz yaparsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(