Oyun Tanıtımları

Dino Storm 3D Oyun Tanıtımı


Oyun Tanıtımı , Oyun Tanıtımları , Trgala Oyun Tanıtımları , Dino Storm 3D Oyun Tanıtımı İle Sizlerleyiz.

Dino Storm 3D, Java tabanlı bir tarayıcı oyunu.Herhangi bir sorunla karşılaşmamız zor yani sadece biraz yüklemede bekliyoruz o kadar.Dinozorlar belkide ölmedi hatta siz onlarla maceraya atılıyorsunuz bu oyunda..


Oyuna başladığınızda yardım rehberi var, böylece neyi nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Zaten her RPG’de olan sade ve basitliğe de sahip olmakla birlikte kendi içinde olan web tabanlı olmasından kaynaklanan bir sadeliğe de sahip. Bunun dışında kullandığınız silah da normal bir silah değil. Bir çeşit lazer silahı yani geçmişten geleceğe bir karma yapıyor. Bunun dışında şöhret sistemi var, yani dilerseniz kötü biri dilerseniz iyi bir şerif olabiliyorsunuz.

Bunların dışında dinozor eşya vesaire özelliklerinizi elbette geliştirip güçlendirebiliyorsunuz. Bu sayede oyunda ilerleyip çok güçlü bir yapıya sahip olabiliyorsunuz. Oyun web tabanlı olmasından dolayı kullanıcıya hızlı bir deneyim sunuyor. Ayrıca oyunu denemeniz bile sadece birkaç dakikanızı alıyor. Zevkli midir değil midir tartışılabilir ama bence birkaç dakika deneyebilirsiniz.

Ee hadi bakalım at üzerinde koşmak kolay biraz da dinozor üzerinde koşalım 🙂


1 thought on “Dino Storm 3D Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(