Diamond Digger Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

Diamond Digger Saga Hilesi


Diamond Digger Saga Hile Programı ile sizlerleyiz.

Facebook un en keyifli oyunlarının yaratıcısı olan King oyun firmasına ait yeni oyun olan Diamond Digger oyunu King firmasının diğer oyunları olan Candy Crush Saga , Pet Rescue Saga kadar iddialı ve keyifli bir oyun. Oyun aslında tam olarak Pet Rescue Saga tarzında bir oyun Renkleri eşleştirip yok ederek oynuyoruz. Bu defa kutucuk değil kristal mücevher eşleştirdiğiniz bu oyunda bir de Diggy isimli bir arkadaşınız olacak. Köstebek olduğunu düşündüğüm bu Diggy yer altının kat kat altına inerek çeşitli görevleri gerçekleştirmeye çalışıyor. Yunusları kurtarmak gibi sevimli ve güzel bir amaç  üzerine Diggye yardımcı olamk için bu oyuna başlayın. Diamond Digger Saga oyununda Diggye yardımcı olmak için bizde Diamond Digger Saga Hamle ve Skor Hilesini sunuyoruz.

Diamond Digger Saga Hilesi içeriği ;

1. Diamond Digger Saga Skor Punaı Hilesi : Diamond Digger Saga Skorni Aktif edin ve skorunuz arkadaş listenizde ki tüm dostlarınızın önüne geçsin =)

2. Diamond Digger Saga 90 Hamle Hilesi : Diamond Digger Saga Hamle Hilesini aktif edin ve tam 90 hamleye sahip. Oyunu büyük kolaylık ile oynama keyfine varın.

3. Diamond Digger Saga 5 Hamle Hilesi : Diamond Digger Saga Hamle Hilesini aktif edin ve oyunun bitmesine yakın aktif ederek 5 hamleye ulaşıp oyunu hemen bitirin.

Hileyi Aktif ettikten sonra ki oyundan görüntü

diamonddiggersaga


Diamond Digger Saga OYNA

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Cheat Engine Programı ile alakalı önemli Not !

Son zamanlarda daha doğrusu Cheat Engine Programı güncellenip 6.4 Programı piyasa sürüldüğünden bu yana henüz kapanmamış fixlenmemiş hileler için dahi olmuyor yanıtı alıyoruz. Hemen hemen her konu altına belirttiğim gibi hile çalışmıyor demeden önce lüten bilgisayarınızdaki Cheat Engine 6.3 mü yoksa 6.4 mü bir bakın. 6.4 henüz hile için hazır değil ve hilelerde sorun yaşanıyor. Kesinlikle Cheat Engine 6.3 kullanmanız gerekiyor.

Diamond Digger Saga Hilesi ve Daha fazla Hile için bizden ayrılmayın. Facebook Oyun Hile siteniz Trgala ile kalın Hile oyun eğlencenin keyfine varın.

Gerekli Hile programı Tıkla

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Diamond Digger Saga Hilesi”

  1. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

    TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN…

  2. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

    TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN..

  3. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

    TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(