Diamond Digger Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

Diamond Digger Saga Altın Hilesi


Diamond Digger Saga King Game Firmasının En Sağlam Kitle Bakımından 6 Milyon Kullancısı Olan Bir Oyun Bu Tür Oyunlarda Gold Biter Ve Seviyelerdeki Sınırları Geçemezsiniz .  Bu Derdinize Bir çare Bulduk Hemde Programsız Bir Şekilde Tek Tuş İle Sizlerle Olacaktır . Yeni Hileler İçin Trgala.com Adresinden Ayrılmayın Eklenen Hileleri Kaçırmayın . 

Diamond Digger Saga son zamanların en popüler oyun kategorileri arasında yer alan eşleştirme oyunlarının başarılı temsilcilerinden bir tanesi. Candy Crush Saga ve Farm Heroes’un yapımcıları tarafından tasarlanan bu oyunda elmasları kazıp özel hazineleri bulmaya çalışıyoruz. Elmasları kazarak sevimli karakterimiz Diggy’ye yardım ediyoruz ve uzak diyarlardaki maceralarına ortak oluyoruz. Vaktinin büyük kısmını taş arayarak geçiren Diggy en nihayetinde bir define haritası buluyor ve elmaslarla dolu topraklarda kazmaya başlıyorz. Oyundaki amacımız üç aynı objeyi bir araya getirerek yok olmalarını sağlamak ve platformu tamamlamak.


Diamond Digger Saga Gold  Hilesi Programsız Tıkla 

Diamond Digger Saga Gold  Hilesi Anlatım Videosu 


2 thoughts on “Diamond Digger Saga Altın Hilesi”

  1. Merhaba trgala bu yorumumu dikkate alırsanız iyi olur ::: simdi siz az oynanan oyunarn hilesini yapıyosunuz ve bu kmsenin isine yaramıyor top eleven avataria uberstrike dino hunter vb çok oynanan oyunların hilesini yaparsanız sevinirim :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(