Oyun Tanıtımları

Destiny Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Destiny Oyun Tanıtımı Sizlerle Birlikte Trgala’da 

Bungine oyun firmasının çıkartmış olduğu destiny adlı oyunu inceleyelim.
Oyun MMO özelliklerine sahip bir oyun ama isteyenler tek kişilik olarakta rahatlıkla oynayabilir.Silah modifikasyonu,Düşmandan düşen ganimetler,diğer oyuncularla iletişim kurma ve ticari araçlar gibi yeteneklere sahip olan oyun Destiny bu özelliklerle oyun severleri çok etkiliyor.

Oyunun 500 milyon dolar gibi bir paraya yapıldığını var sayarsak bana çok masumca geliyor bu kadar iyi olması.Bilgilere göre oyun bu parayı satışlardan çoktan çıkarmış ve hatta kara geçtiği biliniyor.


Oyun HALO oyununa çok benziyor.Oyun içi videoların kalitesi,Düşmanların incelenmesi,silahların çıkardığı gerçekçi sesler oldukça muazzam.Oyunun amacı “kıyametten sonra dünyada hayatta kalmak için savaşan insanlar” konusuyla bir olunca tadından yenmiyor.

Oyun çok büyük bir uzay gemisi olan(bir gezegen kadar) Traveller’in güneş sistemine girmesiyle başlıyor.Bu etkileyici ve muazzam oyunu indirip oynamanız temennisiyle.İyi günler..Başka bir tanıtımda görüşmek üzere.

Yepyeni Tanıtımlar Hile Paylaşımları Ve Oyun Haberleri Daha Fazlası Trgala Haydi Gel Bu Fırsatı Kaçırma !


1 thought on “Destiny Oyun Tanıtımı”

  1. Şimdi destıny güzel oyun fakat oyun çok satınca firmanın götü kalkdı oyunun 2. serisini 1.yle birleştirdiler tek cd halinde sattılar ve o cd yi almayanlar (eski oyuna sahip olanlar) oyunun sadece %25 ni oynayabiliyo
    eskisi de bi işine yaramıyo psnde 2. sini almak 115 tl ye mal oluyo yani oyunun cd sini alıyosun 225 tl ye ayrıca ek paketini alıyosun 115 tl oldumu 340 tl

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(