Android Deer Hunter Reloaded HileleriAndroid Oyun Hileleri

Deer Hunter Reloaded Android Sonsuz Nakit Hilesi


 Merhaba Arkadaşlar Android Oyunlarından Deer Hunter Reloaded Sonsuz Nakit Hilesi Ve Ücretsiz İtem Hilesi İle Karşınızdayız . Yepyeni Android Hileler Vermeye Devam Ediyoruz . Sizleri Genellikle Telefonunuza Veya Androd Cihazınıza Zarar Verecek Kötü Yazılım İçeren Hileler Vermiyoruz Hilenin En Güvenli Hali Trgala.com Adresinde Sizlerle . 

Deer Hunter Reloaded, Android mobil cihazları için geliştirilmiş başarılı bir mobil oyun. Birinci kişi kamerasının kullanıldığı ve av hayvanlarından silahlara kadar birçok detayın fark edilir derecede modellendiği oyun, özellikle av meraklılarının dikkatini çekecek türden Bir Oyundur . Deer Hunter Reloaded oyunu sırasında vurduğunuz canlılara göre puan ve para kazanıyorsunuz. Diğer yandan aşama kaydetmeniz için başarılı bir avcı olmanız gerektiğini oyun size her adımda gösteriyor. Bu Oyunda Sizlere Sonsuz Nakit Hilesini Veriyoruz Zaten Her Oyunda Olduğu Gibi Nakit Veya Altın Hilesi Çok Önemli Etkendir . Deer Hunter Reloaded Oyununda Avcı Meraklılarının oynadığı bir oyun türü size oyun açıklamasını yaptık . şimdi İse Sıra Hilemizde . Cheat Engine Ve Android Oyun Açabileceğimiz BlueStacks Programı ile bu hileyi yapabileceksiniz . Arat Değiştir Yöntemi ile Hilemize Giriş Yapıyoruz öncelikle .
Hile Anlatım Videomuzu İzleyerek Daha Detaylı Bir şekilde hilemizi Yapabilirsiniz . Yeni Android Hileler Gelmesi Dileğiyle 🙂

 


Cheat Engine İNDİR    ( Hile Programı )            

 BlueStacks  İNDİR  ( Android Oyun Açma Programı)

 

Hile anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(