Deer Hunter 2014 hileleriFacebook Oyun Hileleri

Deer Hunter 2014 Altın ve Para Hilesi


Simülatör bir avcılık oyunu olan Deer Hunter 2014 Aksiyon kategorisine ait facebook’un nadide oyunlarından biridir. Deer Hunter 2014 Oyununda  Orta Afrikadan, Kuzey Amerikaya bir çok değişik av bölgesinde seyahatler ediyor, 100den fazla hayvan türü ile harika bir maceraya atılıyorsunuz. Ayı, Kurt, Çita gibi yırtıcı olanlara dikkat etmenizde gerekiyor.  Konu avcılıksa tüm hayvanları avlamak adına en iyi silah sizlerin olamalı. En iyi silahlara sahip olmak içinse çok sayıdan altın ve Cashe ihtiyacınız olacaktır. Sizlere vereceğimiz program ile bir milyon altın ve cash kazanacaksınız.

Cheat Engine Olmadan Dosya Çalışmaz : TIKLA

Gerekli Dosya İndir


Hile Anlatımı : Cheat Engine olmayan arkadaşlarım yukarıdaki linkten indirsin. Gerekli Dosyayıda indirin arkadaşlar. Oyunu Açın ve Gerekli Dosyayı çalıştırın. Tarayıcı kısmından Plugin-Container.exe yi seçin ve Enable diyerek hileyi aktif edin. Sonrasında oyuna girin ve oyun açılması için ileri ileri diyerek oyunda herhangi bir bölüme girmeye çalışın. Girdiğinizde de göreceksiniz ki paranız ve altınınız 0 olacak . Oyun donacak ve 3’e kadar sayıp oyunu yenileyin. Oyun açıldığında tam 1 milyon altın ve 1 milyon para bulacaksınız. Keyifli oyunlar.

Hile Anlatım Videosu

[youtube id=”mIROdvtVz0s” width=”600″ height=”350″]


19 thoughts on “Deer Hunter 2014 Altın ve Para Hilesi”

  1. olmadı ya nasıl bi hile buu aynısını yapıyorum para sıfırlanıyor yeniledikten sonra yine aynı paraya dönüyor:((

    1. canım kardesim ek paketler oluyor oyunda mesala altın paketi 5 liraya 0 lira oluyor bedava oluyor gözünle izleyin gö**** le deyil trgala tesekürler <3

  2. arkadaşlar hileyi silmek için ctrl + alt + delete yapıp görev yöneticisini açın ve işlemler yerinden ne kadar deer hunter varsa tıklayıp işlemi sonlandır yapın sonra silin. HA bu arada trgala bende hile çalışmıyor hiç ama hiç çalışmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(