Dead Trigger 2 HileleriFacebook Oyun Hileleri

Dead Trigger 2 yeni hile


Beklenen hile geldi ! Dead trigger 2 oyunumuz çok sevildi ve sevilmeyede devam ediyor.Hilesi sitemize eklendigi günden beri hala ısrarla istenilen oyunumuzda işte harika bir hile daha.Bu hile ile

1. Dead Trigger 2 Sonsuz Cephane Hilesi: Bu hile ile asla merminiz azalmayacak. Hiç bir şekilde sarjör değiştirmeyeceksiniz.

2. Dead Trigger 2 Ölümsüzlük : Can Hilesi: Zombiler sizlere asla zarar veremeyecek. Size vursalar dahi canınız azalmayacak.

3. Dead Trigger 2 Toplama Hilesi : Zombileri öldürdüğünüzde üzerlerinden düşen paraları cephaneleri veya eşyaları uzaktan toplayacaksınız.

4.Dead Trigger 2 Tek Atma- Damage Hilesi : Zombilere tek atacaksınız. Artık zombileri öldürmek için çok fazla sayıda ateş etmenize gerke yok. Direk öldüreceksiniz.


5. Dead Trigger 2 Mesafe Hilesi : Zombilere yaklaşmadan çok uzaktan ateş edecek ve onları öldüreceksiniz.

bunlari yapabilceksiniz.Böylece bize saldırmaya gelen zombileri öldürücez ve asla ölmüyeceğiz.Buda bize ayriyetten altin xp ve görevi tamamlama imkani verir.Haydi hilemize geçelim.

NOT: Oyunu Mozilladan oynayanlar Plugin-container.exeyi seçecekler.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA


4 thoughts on “Dead Trigger 2 yeni hile”

  1. gosterdıgınız programla ındırılen program arasında hıc bı baglantı yok. alaka yok. onceden verdıgınızın turkce halı sadece yani:)

  2. bir kere çalıştıramamamız için görev çubuğunu çekmiyorsunuz ve insanlar hileyi yapamıyor haksız mıyım?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(