Dead Trigger 2 Hileleri

Dead Trigger 2 yeni hile


Merhaba arkadaşlar yep yeni hile ile karşınızdayız. Dead trigger 2 yeni hile!

Öncelikle bu hile nedir ne işe yarar? Hilemiz canınızı bitirmez. Hayatta kesin kalırsınız. Merminiz bitmez. Ek olarak harika yeni bir özellik olan kamera açısı 3d mod. Hem geniş hemde daha şekil umarım beğenirsiniz.

Oyun açıklaması: Arkadaşlar Dead Trigger 2 oyunu bir zombi katliami oyunudur.Oyuna başladiğimizda elimizde bir tesisatçı aleti bulunur ve biz bunla zombileri öldürmeye çalişiriz.Zombiler birden karşımıza çıkabilir onun için çok dikkatli oynamamız gerekiyor.Bölümler ilerledikçe elimize silahlar gelmeye başlar bu silahlar sayesinde zombileri çok daha kolay öldürebilirsiniz.Her bölümde oyun bizden bir görev tamamlamamizi ister bizde görevleri bitirerek bölümleride tamamlamaya çalişiriz.Örnek olarak bizden 15 tane zombi öldürmemizi ister ve bizde hemen 15 tane öldürüp bölümü bitirmeye çalişiriz.

Gerekli programlar;


1 Cheat engine Cheat Engine : TIKLA

2- Gerekli Program TIKLA

 


25 thoughts on “Dead Trigger 2 yeni hile”

  1. Hocam sadece bu hile çalışıyor başka çalışna yok bana para hilesi lazımda bir yardımcı olsanız 🙂

  2. Army Attack veya altın ile alınan özel eşyaları ve araçları ücretsiz yapan bir hile programı varsa çok minnettar kalırım.

  3. Ben normal oynarken oyunu bitirdim pazar ekranına geldi oyun dondu , fonksiyonlar etkisiz kaldı yani ,yeniledim sayfayi bi baktım 22 lvl den 6 lwle düşmüşüm herşey 2 3 gün oncesine dönmus . Roolback olayı olmus ?

  4. abi bende Malwarebytes Anti-Malware(Premium) Virüs koruması var sürekli tehtid buldu diyor bunu sebebinede hileyi açamiyorum yardımcı olurmusun

    1. KARDEŞ BEN BIRAKTIM BU OUNU HAZİRAN BAŞINDA FLN ONDAN ÖNCEKİ HİLELER FULL ÇALIŞIODU 2 AY OYNADIM 48 LVL FLN YPTIIM SIKTI BIRAKTIM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(