Oyun Tanıtımları

Dc Universe Oyun Tanıtım


Dc evrenini seviyor musunuz ? Flash’ı,Superman’i,Green Lantern veya Batman’i ? Bende seviyorum.O halde bu online oyun tam size göre.

 

Şahsen Flash hayranı olarak bu oyuna hayran kaldım.MMORPG oyunu olan DC Universe Online oyununda istediğiniz karakteri istediğiniz şekilde geliştirebiliyorsunuz.Oyun PC ve PS3 platformları için geliştirilmiştir.

 

DC Universe Online’da PvE ve PvP olmak üzere 2 sunucu bulunmaktadır.Sadece iyi kahramanlar yok Joker gibi kötü kahramanlarda mevcut yani oyun her anlamıyla bizi DC evrenini yansıtıyor.Karakterleri olan yetenek ve görünümleriyle kullanmak zorunda değiliz.Bunları istediğimiz gibi geliştirme özgürlüğüne sahibiz.

 


Ama beni rahatsız eden özelliği karakter geliştirirken çok fazla zaman kaybettirmesi oldu.Oyun başlarken kısa bir eğitimden geçiyoruz.Özel yetenekleri ve klavye kısayollarını öğreniyoruz.Eğitimin sonunda ise Clark Kent adıyla bildiğimiz abimiz bizi yaratıklardan kurtarmaya geliyor.Bundan sonra iste gezegeni kötü yaratıklardan kurtarmaya başlayabiliyoruz.Ayrıca haritaların sınırsız olmasıda dikkatimi çeken iyi yanıydı.

 

Oyunda ateş, buz, doğa gücü, büyü gücü, zihinsel güç, ışık gücü ve gadget gibi özel güçlerle karşımızdakileri üfleyip uçurabilir, dondurabilir veya zehirleyebiliriz ayrıca,tek ve çift silahları, yay, tüfek, yumruk, güç dalgası gibi yardımcı özellikleri de düşmanlarınıza karşı kullanabilirsiniz.Oyunda evrenden bildiğimiz bütün efsane şehirlerde bulunmaktadır.Gotham,Metropolis,Arkham Aslyum,Watchtower bunlar oldukça efsanevi değil mi ? Bence öyle.

 

Flash hayranı olarak oyunda sevdiğiniz karakteri kullanma konusunda başarılar dilerim 🙂

Oyunu Dilerseniz İndirmek İçin Bknz : Dc Universe İndir 

Alternatif İndirmek İçin Tıklayınız . 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(