Oyun Tanıtımları

Darkorbit Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Yepyeni Oyun Tanıtım Konusu İle Sizlerleyiz. Bu Oyun Tanıtım Konumuzda Sizlere Darkorbit Oyunu Hakkında Tanıtım Bilgileri Vereceğiz İyi Eğlenceler . 

Darkorbit Oyun Tanıtımı Sizlerle =)

Eminim ki hepiniz küçükken astronot olmak istemişsinizdir.İşte size bir fırsat sunuldu.Bu oyunda istediğiniz gibi uzayda geminizi kontrol edip diğer rakipler ile savaşabilirsiniz !

Evrenin hakimiyeti adına galaksiler arasındaki savaşa katılın ! Uzay aracınızı seçip savaş istasyonunuzla insanlığı medeniyeti dünyayı yok etmeye çalışan uzalı tehdidine karşı verilen bu amansız mücadeleye hep beraber katılalım.Üç adet şirket mevcut ve bu üç şirketten biri ile bu galakside kral olmaya çalış ! Şirketini zafere taşımak için değerli göktaşlarını ve kaynakları ele geçir.


Tabiki tüm bunları yapmak için oyunu indirmeyede gerek yok sadece bir tık uzağınızda olan bu uzay oyununu hemen hemen zaten herkes bilir ama hala oynamıyorsanız hemen oynayın derim!

MMO (Mars Mining Operations) (MARS ŞİRKETİ) , EIC ( Earth Industries Corporation) (DÜNYA ŞİRKETİ) , VRU (Venus Resources Unlimited) (VENÜS ŞİRKETİ). Bu 3 şirketten birini seçerek bu savaş dolu dünyaya katılın ve iticilerinizi ateşleyin!

Yepyeni Hile Konuları Ve Daha Fazla Paylaşım İçin Takipte Kalın .

 


4 thoughts on “Darkorbit Oyun Tanıtımı”

  1. s.a abım ınan sen ve ekıbıne hayranım ……su darkorbit olayına ne zaman bır cozum getırıceksın…mıllet catır catır urıdıum hack yapıyor sen bıze ne zaman bır tane program verıceksın sabırsızlıkla beklıyorum…sımdıden cok tsk ederım ezlınıze saglık…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(