Oyun Tanıtımları

Crysis Oyun Tanıtımı ve Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Yeni Bir Oyun Tanıtım Konusu İle Karşınızdayız . Bu Sefer ki Oyun Tanıtım Konumuz Crysis Oyununda Tanıtımımızı Sunuyoruz .

Yeni Paylaşımlar İçin Takipte Kalın . Crysis oyununda eskiye dayalı ana fikre göre hareket eder.aksiyon halen ormanda sürer her oyuncugöreve ilerlemek için değişik başka yolları seçer.Oyundaki karakterin giymiş olduğu nano giysisi ise oyunun özelliklerindendir

Crysis’de silahlara optik nişangah,namlu altı ,susturucu ,taktik fenerler ek parça takabilirsiniz buda silahı daha çok güçlendirir,oyundaki düşman askeri yapay zekaya dayalı bir sistemdir oyuncuyu daha gerçeçkçi bir oyuna yöneltir buda Crysis en önemli konularından birisidir,düşman askeri savaşta oyuncunun yani bizim hareketimiz sonucunda çıkan sese tepki gösteriyor.

oyunda birde düşman askeri savaşta olmadıgı zaman yani savaşla alakadar olmadıkalrı zaman guzel gerçekçi davranışlar gösteriyorlar sigara içme esneme ,konuşma daha sonra araç tamir etme gibi davranışlar gösteriyorlar,crysis’de silahlar oyun seçenekleri temel silahlar için çok sayıda çeşit sunmuştur ,bu çok sayıda silah sunmuş olmasıyla oyuncuya bu silahlar çok garip geliyor .


Crysis ‘te ulaşım araçları da vardır bunlar kara araçları, tanklar, deniz arçaları,savaş uçakları . oyunun oynayış özellikleri ,oyunun ilk kısımları oynanış tarzı ,mekan tasarımı çok dikkat çekici ama belki oyuncunun yani oyun oynıyan kişiyi belirli bir yönden tutmaz bu da oyuncuya bağlıdır .

Keyifli oyunlar dileğiyle Yeni Oyun Tanıtım Yazıları Ve Yepyeni Site Halimiz İle Takipte Kalın www.trgala.com

Çok Yakında Hilesiyle Beraber Sitemize Eklenebilir . Bu Nedenle Takipte Kalınız . 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(