Criminal Case HileleriFacebook Oyun Hileleri

Criminal Case Sonsuz Enerji Hilesi


Criminal Case Sonsuz Enerji Hilesi sizlerle.

Criminal Case Enerji Hilesi, Criminal Case Programsız Enerji Hilesi, Criminal Case Hile için sizlere verdiğimiz bu harika konuyu sakın kaçırmayın. Hile ile tek seferde 100 Criminal Case Enerji sahibi olacaksınız. Bu da demek oluyor ki hileyi 10 kez uygularsanız 1000, 100 kez uygularsanız 10000 Criminal Case enerjiniz olacak. Criminal Case enerji hilesi daha önce vermiş olduğumuz hilelere benzemektedir. Hile uygulaması için verdiğimiz hile sitesinde ufak tefek değişikliler olmuş ve o halini sizlere sunuyoruz. Hile de sorunsuz çalışmaktadır.

Güncellenme Tarihi : 25. 02.2015

Criminal Case Sonsuz Enerji Hilesi Nasıl Yapılır ?

Criminal Case oyununu açın.

Criminal Case OYNA

Mozilla tarayıcı ile hileyi uyguluyorsanız ; Oyunda kenarda bir yere mausenizin sağ tuşu ile tıklayıp,  Geçerli Çerçeve, çerçeve kaynağını göster demelisiniz. Google Chrome ile uyguluyorsanız eğer Çerçeve Kaynağını Göster demelisiniz.

Çıkan Kodlar ile dolu sayfa da öncelikle hile için gerekli olan User ıd ve Signature bilgilerinizi bulmalısınız. Dragon City Hileleri uygulayan arkadaşlarım bu şekilde hile yapmaya aşinadırlar fakat yine de detaylı anlatalım.

Kodlarla dolu sayfa açıldığında Ctrl ve F tuşlarına aynı anda basarak bir kutucuk açılmasını sağlayacaksınız. O kutucuğa User ıd yazdığınızda user dahi yazmanız yeterli karşısındaki numaralar sizlerin hile sitesinde istenen Facebook ıd bilgilerinizdir. Signature yazdığınız da ise “…” arasında kalan tüm harf ve rakamları kopyalayıp hile sitesinde istenen yere yazınız.

criminalcase-hile2

Yukarıda ki şekilde signature ve Facebook ıd kodunuzu bulup hile sitesinde istenen yere yazınız. Signature bilgisini bulmak da sizler için hiç zor olmayacak emin olun.


criminalcase-hilesi

Hile sitesi bu şekildedir. Gördüğünüz gibi ben bilgilerimi girdim. 100 enerji seçeneğini seçtim. ve Click Here yazan yere tıkladım. Tıkladıktan sonra gelen reklamlara reklamı geç demelisiniz. Daha sonra da açılan sayfada tekrar bilgilerinizi girip submit seçeneğine tıklayacaksınız.

criminal-case-enerji-hilesi2

İnformation bilgilerinizde hileyi uygulayınca şekilde ki gibi olacaktır. Gördüğünüz gibi hile her seferinde 100 enerji sağlıyor sizlere.

Gerekli Criminal Case Hile Sitesi Tıkla

Hilenin olduğunun bir diğer ispatı ;

criminal-case-enerji-hilesi4

Hile Anlatım Videosu

Tıpkı bu harika hile gibi diğer tüm Criminal Case Hilelerine ulaşmak için aşağıda ki bağlantıya tıklayınız. Facebook Oyun Hileleri siteniz sizler için var.

Criminal Case Hileleri Tıkla


12 thoughts on “Criminal Case Sonsuz Enerji Hilesi”

  1. hile artık çalışmıyo lütfen ayarlarını yeniden ayarlayın olmuyor before after aynı kalıyor sürekli..

  2. enerji hile acılmıyor cok uzun zaman alıyor ve olmuyor hata verıyor lutfen yardım edermısınız

  3. hile ben de çalışıyor du ama şimdi artık hile sitesine giremiyorum başka siteye yönlendiriyor acaba hile sitesi kapandımı bu konuda bilgisi olan varsa söylesin

  4. Service Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    bu hatayı verıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(