Criminal Case HileleriFacebook Oyun Hileleri

Criminal Case Hilesi 2 Ağustos


Criminal Case hilesi ile sizlerleyiz. Criminal Case Hilesi ile her bölümü hızla ve baları ile kolayca bitirebileceksiniz.

Criminal Case Hilesi ile neler kazanacaksınız ?

İçeriğinde tam 5 adet Hile barındıran Criminal Case Hile Programı sayesinde her bölümü kolaylık ile bitirebileceksiniz ve puzzle dan tutunda ip ucu bölümlerine kadar her bölüm için mükemmel sonuçlar doğuracak bir Crimşnal Case Hilesi sizlerle.

Criminal Case Hilesi yabancı olduğunuz bir hile değil. En son Temmuz ayında güncellediğimiz programın yeni versiyonunu sizlere sunuyoruz. Criminal Case oyunu için biçilmiş kaftan ve sonuç odaklı bu hile programını kesinlikle kapanmadan uygulayın.

Hilenin sizlere avantajlarında bahsederken henüz denenen hilemiz için çalışmıyor yorumu yapılabiliyor. Hile kesinlikle şuan denendi ve çalışıyor.

Criminal Case Hilesinin sorunsuz çalışması için gerekli olanlar

1. İlk olarak Oyuna girin Criminal Case oyununu açın.

2. ikinci olarak verilen Criminal Case Hile Programını indirin.

3. Üçüncü olarak hile programında doğru tarayıcıyı seçin.

4. Dördüncü olarak tüm hileleri programın içerisinde mevcut olan tüm hileleri tek tek aktif edip herhangi bir Criminal Case oyununa girin . Hilenin çalıştığını herhangi bir ip ucu bulma bölümünde herhangi bir noktaya peşpeşe tıkladığınızda bölümü kazandığınızı gördüğünüzde anlayacaksınız. Hile sorunsuz çalışmaktadır.


Criminal Case Oyunu Hakkında Genel Bilgi

Arkadaşlar Criminal Case oyunu facebooktaki en popüler nesne bulma oyunudur.Oyunumuz 10 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır.Oyundaki amacimiz nesneleri bulmaktır bu nesneler çok gizli yerlerde değildir gözümüzün önündedir Biz oyunda bir müfettiş yani diğer adiyla polis oluruz ve yapmamız gereken suç yerlerinde ipucu aramaktır.Olay yerleri çok dağınıktır ki çünkü suçlular orayi iyice karıştırmışlar ve her yeri dağıtmışlar.Bizler oralardaki ipuclarını ariyarak bulduğumuz ipuclarını iyice inceliyerek suçlulara ulaşmaya çalışırız.Unutmayin ki kusursuz bir cinayet yoktur o yüzden mutlaka her katil arkasında bir ipucu bırakır onu bularak ona ulaşip onu hapishaneye atmamiz lazim.Şimdi sizlere vereceğimiz hile sayesinde kolaylıkla bölümleri bitirebilceksiniz.

Hileyi uygulamak adına bilgisayarınız Cheat Engine Programını kullanmanız gerekiyor eğer yüklü değil ise hemen yükleyin ve Cheat Engine Programının 6.4 ise 6.3 olanı tavsiye ediyoruz. 6.4 programında çeşitli sorunlarla kaşılaşıyoruz bu nedenle eski sisteme devam etmek şuan için bizler için en iyisi.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Hile Programı Tıkla

Hile Programı Alternatifi Tıkla

Hile Programı Alternatifi 2 Tıkla

NOT: Hile Anlatım Videosu temsili olup yapılışı uygulanışı aynıdır.

Hile Anlatım Videosu


15 thoughts on “Criminal Case Hilesi 2 Ağustos”

  1. TR GALA bide DARKORBİT e de bi el atsan çok ok ii olur varya google den bile daha çok tılanır hale gelisin lütfen DARKORBİT bot veya hilesi ni de bul çoook çoook ii olur 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(