Criminal Case HileleriFacebook HaberleriFacebook Oyun HileleriManşet

Criminal Case Enerji Hilesi (sonsuz)


Criminal Case Enerji Hilesi mi arıyorsunuz? Karşınızda Criminal Enerji hilesi!

Merhaba dostlarım bugün sizlere yeni bir hile göstereceğim. Bu hile nedir nasıl yapılır beraberce öğreneceğiz. Hile basit bir programla sorunsuz şekildedir. Buyurun hilemize geçelim.

Öncelikle Enerji nedir? Ne işe yarar.

Bilindiği gibi criminal case oyununda enerji en önemli nesnedir. Bu nesne öyle önemlidir ki sizleri sinir krizine sokabilir. Hemen biten enerjiler arkadaşlarınıza bağımlı kalmanıza, bunun yanında para harcamanıza ve daha vahimi enerji dolmasını beklemenize neden olur.

Peki biz ne yapıyoruz? Günlük sizlere 10 bin enerji versek? Yetmez mi? 100 bin versek? Üzülmeyin istediğiniz kadar enerji burada hemde trgala.com farkıyla.

Öncelikle aşağıdaki programı indiriyorsunuz.

Criminal Case Enerji Programı İndir

Dikkat etmeniz gereken şudur. Programda sizden facebook id ve şifre ister. Riske girmemek için sahte bir hesap açıp hileyi yapabilirsiniz. Güvendiğiniz hesap ise hile bitince şifrenizi değişebilirsiniz.


Şimdi hileden görüntülere bakalım.

criminal-case-enerji-hilesi1

Bilmeniz gereken şey enerji hilesini uygularken her iki hesaba da enerji gelir. Birine 2 şer diğerine 1 er tane gelmekte. Aşağıdaki resimde 15 dakikada yapılmış 300 üzeri enerji vardır.

criminal-case-enerji-hilesi-trgala

Şimdi yapmanız gereken programı indirmek ve videoyu izlemektir.

Oyun tanıtımı;

Criminal Case oyunu facebooktaki en popüler nesne bulma oyunudur.Oyunumuz 10 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır.Oyundaki amacimiz nesneleri bulmaktır bu nesneler çok gizli yerlerde değildir gözümüzün önündedir Biz oyunda bir müfettiş yani diğer adiyla polis oluruz ve yapmamız gereken suç yerlerinde ipucu aramaktır.Olay yerleri çok dağınıktır ki çünkü suçlular orayi iyice karıştırmışlar ve her yeri dağıtmışlar.Bizler oralardaki ipuclarını ariyarak bulduğumuz ipuclarını iyice inceliyerek suçlulara ulaşmaya çalışırız.Unutmayin ki kusursuz bir cinayet yoktur o yüzden mutlaka her katil arkasında bir ipucu bırakır onu bularak ona ulaşip onu hapishaneye atmamiz lazim.

Hile ile ilgili soruları konu altına sorabilirsiniz. Çekinmeyiniz. Trgala var ise oyunlar daha zevkli!


28 thoughts on “Criminal Case Enerji Hilesi (sonsuz)”

  1. arkadaşlar enerjileri geri çekmeye başladılar bu gün 700 bin enerji yaptım enerjilerim geri düşüyor ve vakada takıldı hep hata veriyor..

    1. Videoda belirtildi alperen. Birinci arkadaşın linki ikincisi bizim sanırım

  2. Video da giden paketler 2 şer enerji şeklindeydi. Enerji yollanan hesaba 2, gönderen hesaba da 1 enerji geliyordu. Program çalışıyor ama enerji yollana hesaba enerjiler 1 er 1 er gidiyor. Gönderene de hiç enerji gelmiyor.

  3. Dün Demiştim 26 Bin enerjim Var Diye Bugün 40 bin oldu dahada kasıyorum
    Teşekür ederiz Trgala

  4. ne kadar çok teşekkür etsem gerçekten az işe yarıyor gerçekten çok teşekkür ederim

  5. ya murat abi benim bi sorunum var her şeyi anlattıgın gibi yapıyorum ama o bildirim gelmiyor ne yapmam lazım ?

  6. ya trgala sizden bir sey beklıyorum ama daha yapamadınız guzel bır sıte ama kolay oyunların hılesını buluyosunuz daha top elevenın hilesini bulamadınız onu bekliyorum sizden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(