Criminal Case HileleriFacebook Oyun Hileleri

Criminal Case Coins ve Exp Hilesi


Criminal Case Coins ve Exp Hilesi ile sizlerleyiz.

Criminal Case Hilesi 2015, 2015 Criminal Case Hile, Criminal Case Coins Hilesi, Criminal Case Exp Hilesi için verilen hile konusunu dikkatle inceleyin.

Criminal Case Hilesi Nasıl Yapılır ?

Verilen Hile sitesine gidiniz.

Criminal Case Hile Sitesi Tıkla

Burada Hileyi uygulayabilmek için gerekenler ;

1. Userıd

2. Signature

Userıd ve signature nasıl bulunur ?

Criminal Case oyununu açın.

Criminal Case OYNA


Mozilla tarayıcı ile hileyi uyguluyorsanız ; Oyunda kenarda bir yere mausenizin sağ tuşu ile tıklayıp,  Geçerli Çerçeve, çerçeve kaynağını göster demelisiniz. Google Chrome ile uyguluyorsanız eğer Çerçeve Kaynağını Göster demelisiniz.

Çıkan Kodlar ile dolu sayfa da öncelikle hile için gerekli olan User ıd ve Signature bilgilerinizi bulmalısınız. Dragon City Hileleri uygulayan arkadaşlarım bu şekilde hile yapmaya aşinadırlar fakat yine de detaylı anlatalım.

Kodlarla dolu sayfa açıldığında Ctrl ve F tuşlarına aynı anda basarak bir kutucuk açılmasını sağlayacaksınız. O kutucuğa User ıd yazdığınızda user dahi yazmanız yeterli karşısındaki numaralar sizlerin hile sitesinde istenen Facebook ıd bilgilerinizdir. Signature yazdığınız da ise “…” arasında kalan tüm harf ve rakamları kopyalayıp hile sitesinde istenen yere yazınız.

criminalcase-hile2

Yukarıda ki şekilde signature ve Facebook ıd kodunuzu bulup hile sitesinde istenen yere yazınız. Signature bilgisini bulmak da sizler için hiç zor olmayacak emin olun.

Hile ile kazanacaklarınız ;

1. 100 coins

2. 20 exp

3. – 5 enerji (5 enerji kaybı olur her bir hilede )

Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Criminal Case Coins ve Exp Hilesi”

  1. 20 enerji gidiyor bumu hile ? senin yapıcagın bölümü oto geçiyor 20 enerfi alıp karşılıgında 100 exp ve coins veriyor kendim yapsam daha fazla kazanıyorum bi defolun ya. bokunu cıkardınız işinizin ya adınızın hakkını veren hileler yapın yada elinizi ayagınızı çekin bu işten zirvede bırakmak en iyisidir soytarı olmaktansa.

    1. arkadaşım senin okuman yazmandan kötü sanırım orada not olarak ne yazıyor oku ondan sonra uygula hileyi. Sonra burada bık bık konuşma olur mu ? video da da enerji gittiği söyleniyor yazı olarak da verilmiş idrakda sıkıntı varsa onu ben çözemem !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(