Criminal Case HileleriFacebook Oyun Hileleri

Criminal Case Coins & Exp Hilesi


Criminal Case Hileleri , Criminal Case  Coins &  Exp Hilesi Trgala.com Adresinde Programsız Bir şekilde Sizlerle .

Merhaba Arkadaşlar Criminal Case Oyunu Dedektiflik Yapabileceğiniz Eğlenceli Zorlayan Türden Bir oyundur . Bu Oyunda Sizlere Sınırsız Bir şekilde Yapabileceğiniz Coins – Exp Hilesini Sizlere Sunuyoruz . Sizlere Daha önce bu oyunda bir çok Hileler verdik Hepsi birbirinde Sağlam Hilelerdi Gerek Program ile Gerek Site ile Sizlere Çeşitli şekilde Sunduk şimdiki Hilemiz Sınırsız Bir şekilde Criminal Case oyununda Coins & Exp Hilesi (Programsız) Halde Kasabileceksiniz . Tek Yapmanız Gereken Hile Anlatım Videosunu İzlemek ve Oyun içi Bilgilerinizden Facebook ID Ve Signature Id’Lerinizi Alarak Gerekli  Yerlere Yapıştırmanız Ve Oyun keyfinizi Sürmeniz . Oyun içi Bilgilerinizi Lütfen Tanımadığınız kişiler ile paylaşmayınız .


Criminal Case Hile Sitesi 

Hile Anlatım videosu


10 thoughts on “Criminal Case Coins & Exp Hilesi”

  1. Yalnız bu hile reklam verirken çok zararlı bi siteye gönderdi. Benim programım sayfayı kırmızı şekilde yapıp beni uyardı girmemem için engelledi.Programı olmayanlar yandı. Size güveniyoruz ama güvenimizi boşa çıkarmayın.

  2. aynısını yapıyorum ama çerçeve kaynağını görüntüleye bastığımda sadece bu yazı çıkıyor top.location.href=”https://www.facebook.com/dialog/oauth?client_id=148494581941991&redirect_uri=https%3A%2F%2Fimabigfanof.criminalcasegame.com%2Flogin.php%3Ffb_source%3Dbookmark%26ref%3Dbookmarks%26count%3D19%26fb_bmpos%3D_19&state=a118f80748a54e9f704aa6ae2a0bd598&scope=publish_actions”

    hile mi kapandı?

    1. Hile İle ALakası Yok Bakın Chrome Kullanıyorsanız : Oyunun boş Bir Yerinde Sağ Tıklayıp Çerçeve Kaynağını Görüntüle . ( Sayfa Görüntülenemedi Gibi Bir Hata ALırsanız Sayfayı Yenile Ve Devam Et Demen Yeterli .
      Mozilla kullanıcıları İse Aynı Şekilde oyunun boş bir Kenarında Sağ Tıklayıp . Geçerli Çerçeve Çerçeve Kaynağını Göster Dedikten Sonra Gerekli İD’leri Alabilektir .

  3. war commander oyununda ban yememek için bir çalışmam var demiştin bu çalışmanı bizile paylaşırsan sevinirim.birde bu oyun için gold hilesi gördüm birkaç yabancı sitede fidlerle yapılıyordu bir araştırıp buna benzer hileler yaparmısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(